Tigi Bed Head stylizacja

TIGI Bed Head Flexi Head Hairspray, Lakier utrwalający 350ml

ocena ocena ocena ocena ocena 7.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 25,97 PLN
Stara cena: 29,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3304
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908425864
Opis produktu

 

Chcesz, żeby Twoja fryzura była mocno utrwalona, a jednocześnie nadal wyglądała naturalnie? Lakier Tigi Bed Head Flexi Head Hairspray to połączenie sprężystej lekkości i długotrwałego efektu. Sprawi, że włosy będą miękko się układać, tańczyć z każdym ruchem głowy, a jednocześnie fryzura zachowa swój kształt przez cały dzień. Kiedy postanowisz zmienić lub poprawić uczesanie – lakier bez problemu da się wyczesać z włosów, nie musisz za każdym razem ich myć i stylizować zupełnie od nowa.

Rezultat

Fryzura wygląda nieskazitelna i naturalnie przez cały dzień, a Ty czujesz się niczym gwiazda. Elastycznie utrwalone włosy nadal poruszają się naturalnie, w rytm kroków, czy z delikatnym wiatrem. Zapomnisz o posklejanych, sztywnych i matowych włosach. Z Tigi Bed Head Flexi Head Hairspray wyczarujesz uwodzicielskie loki, klasyczne fale, miękkie, luźne upięcie, z którego nie będą uciekały krótsze pasma, czy też niesforną fryzurkę wyglądającą jak uczesana wiatrem. W razie potrzeby możesz pracować nad pasmami wymagającymi poprawek nawet po wyschnięciu lakieru.

Sposób użycia:

Spryskaj lakierem fryzurę z odległości około 30 cm, aby uzyskać mocne i sprężyste utrwalenie.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 7/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 24 Grudzień 2015 (09:04)
Lakier nie do końca doskonały. Dysza spryskująca się zatyka, choć kołnierz przy rozpylaniu jest dobrym pomysłem. Utrwalenie włosów dobre, zgodne z opisem.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem