0

Tigi Bed Head Dumb Blonde

TIGI BED HEAD DUMB BLONDE reconstructor, Odżywka do rozjaśnianych włosów 200ml

TIGI BED HEAD DUMB BLONDE reconstructor, Odżywka do rozjaśnianych włosów 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 9.5/10 (opinii: 2 )
Cena: 27,47 PLN
Stara cena: 30,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3147
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktuLekka odżywka do włosów rozjaśnianych TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor to idealne połączenie składników, które odżywiają włosy i które zapewniają im piękny, długotrwały kolor. Produkt został przygotowany specjalnie z myślą o kobietach, które rozjaśniają pasemka lub całe włosy. Z czasem ich pasma są narażone na przesuszenie i zniszczenie, włosy zaczynają się ciągnąć, a ich kolor blaknąć. Właśnie dlatego tak ważna jest dogłębna i profesjonalna pielęgnacja. Zawarte w produkcie składniki takie jak kwas mleczny czy gliceryna nie tylko nawilżają włosy, ale ponadto wygładzają jego łuski. Dzięki temu pigmenty są dosłownie uwięzione w jego wnętrzu, ponadto same włosy zyskują dodatkową barierę ochronną.


Rezultat:

Włosy farbowane na blond są elastyczne, miękkie i mocne. Ich kolor jest piękny i słoneczny – bez żółtych refleksów. Lekka odżywka TIGI BH CC Dumb Blonde Reconstructor ułatwia rozczesywanie włosów, więc ich codzienna pielęgnacja staje się prosta i przyjemna. Co więcej, włosy nie puszą się ani nie plączą przez cały dzień, a ich kolor jest po prostu wyjątkowy.


Sposób użycia:

Odżywkę należy nałożyć na wilgotne i umyte włosy, następnie pozostawić na 1 – 3 minuty. Dokładnie spłukać. Produkt do codziennego użytku.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Wtorek, 13 Marzec 2018 (08:22)
ładnie pachnie, raczej nie obciąża włosów, poza tym nic nie robi, przynajmniej nic szczególnego
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 19 Maj 2016 (12:12)
Pięknie pachnie, nie obciąża włosków

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem