Tigi Bed Head Dumb Blonde reconstructor 200ml regeneracja odnowa

TIGI BED HEAD DUMB BLONDE reconstructor, Odżywka do rozjaśnianych włosów 200ml

Lekka odżywka do włosów rozjaśnianych. Produkt został przygotowany specjalnie z myślą o kobietach, które rozjaśniają pasemka lub całe włosy.
31,00 zł
Chwilowo brak


 • (2)
 • Zapytaj o produkt mail_outlineLekka odżywka do włosów rozjaśnianych TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor to idealne połączenie składników, które odżywiają włosy i które zapewniają im piękny, długotrwały kolor. Produkt został przygotowany specjalnie z myślą o kobietach, które rozjaśniają pasemka lub całe włosy. Z czasem ich pasma są narażone na przesuszenie i zniszczenie, włosy zaczynają się ciągnąć, a ich kolor blaknąć. Właśnie dlatego tak ważna jest dogłębna i profesjonalna pielęgnacja. Zawarte w produkcie składniki takie jak kwas mleczny czy gliceryna nie tylko nawilżają włosy, ale ponadto wygładzają jego łuski. Dzięki temu pigmenty są dosłownie uwięzione w jego wnętrzu, ponadto same włosy zyskują dodatkową barierę ochronną.


Rezultat:

Włosy farbowane na blond są elastyczne, miękkie i mocne. Ich kolor jest piękny i słoneczny – bez żółtych refleksów. Lekka odżywka TIGI BH CC Dumb Blonde Reconstructor ułatwia rozczesywanie włosów, więc ich codzienna pielęgnacja staje się prosta i przyjemna. Co więcej, włosy nie puszą się ani nie plączą przez cały dzień, a ich kolor jest po prostu wyjątkowy.


Sposób użycia:

Odżywkę należy nałożyć na wilgotne i umyte włosy, następnie pozostawić na 1 – 3 minuty. Dokładnie spłukać. Produkt do codziennego użytku.

Ocena:
2018-03-13

ładnie pachnie, raczej nie obciąża włosów, poza tym nic nie robi, przynajmniej nic szczególnego


  Ocena:
  2016-05-19

  Pięknie pachnie, nie obciąża włosków


   Napisz swoją opinię

   TIGI BED HEAD DUMB BLONDE reconstructor, Odżywka do rozjaśnianych włosów 200ml