Sunone

SunOne PRO2 UV LED 48W Lampa do utwardzania manicure

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 59,00 PLN
Producent: Sunone
Model: 13498
Status: niedostępny
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5903332003464
Opis produktu
Aktualnie praca każdej stylistki może przebiegać sprawnie i szybko dzięki profesjonalnemu sprzętowi do utwardzania. Każdy dobry gabinet kosmetyczny powinien mieć w swoim wyposażeniu lampę led, która umożliwi tworzenie wysokiej jakości manicure i pedicure. Co więcej, nowoczesne modele takich produktów zaskakują atrakcyjnością. Jaką lampę led wybrać, aby cieszyć się jej ciekawą prezencją i funkcjonalnością?

SunOne PRO2 Lampa UV LED to produkt, który na pierwszy rzut oka zaskakuje nietuzinkowym designem. Wystarczy raz spojrzeć, aby zauważyć, że tworząc ten model, producent wykazał się zaangażowaniem i wyobraźnią. Oprócz modnej prezencji lampa charakteryzuje się również tym, że szybko i skutecznie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne światłoutwardzalne substancje. Dzieje się tak dzięki technologii dual led, która umożliwia sprawne działanie lampy. Produkt emituje jasne, niemęczące oczu światło, które dzięki 24 diodom jest równo rozproszone i pozwala na dokładne utwardzenie paznokci. Diody zapewniają łączną moc 48 W. Źródło światła jest energooszczędne i charakteryzuje się dużą mocą oraz podwójnym zakresem fal 365nm i 405nm.
Dodatkowe funkcje lampy to:
  • sensor ruchu;
  • duży wyraźny wyświetlacz;
  • timer 30, 60 i 99 sekund (po uruchomieniu sensora lampa świeci nieprzerwanie przez 99 sekund);
  • tryb Low Heat Mode - moc lampy stopniowo rośnie przez 99 sekund – tryb sprawdzi się przy żelach i lakierach o długim czasie utwardzania;
  • nie wymaga wymiany żarówek;
  • wydajna i trwała;
  • możliwość odpięcia dolnego panelu lampy.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem