Skończ z oklapniętymi włosami i codziennym myciem — sięgnij po Batiste!

Oklapnięte włosy, brak chęci na ich codzienne mycie przed wyjściem do pracy… Znasz te problemy? Wiele z nas zna je aż zbyt dobrze. Odpowiedzią są suche szampony. Dziś o tych najbardziej kultowych, czyli o Batiste.

Suchy szampon Batiste, kilka słów

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o czymś takim, jak suchy szampon? Ja kilka lat temu, ale te produkty były na rynku już dużo wcześniej. Marka Batiste zajmuje się ich produkcją od ponad 40 lat! Te szampony są więc w obiegu już od dawna. Ja lubię marki, które specjalizują się w produkcji konkretnych kosmetyków. Nie dyskredytuję innych, ale jeśli mam okazję, sięgam po produkty, które są wynikiem koncentracji na właśnie tych konkretnych formułach, zastosowaniach, właściwościach. Myślę, że pozwala to stworzyć naprawdę dobre produkty, które nie są produkowane gdzieś „przy okazji”.

Dlaczego wybrać Batiste?

To świetny produkt w świetnej cenie. Przełożenie jakości do wartości jest tu bardzo duże. Ich suche szampony są wydajne, ładnie pachną, i działają bez żadnych zastrzeżeń! No właśnie, jak działają suche szampony?

Suchy szampon, jak to działa?

Jest to kosmetyk w sprayu, opakowanie można porównać do lakieru do włosów. Nakładamy go psikając na włosy od nasady, czyli tam, gdzie są przetłuszczone. Po spryskaniu masujemy palcami i już! Włosy odzyskują swoją świeżość oraz są uniesione od nasady, mają więcej objętości. Jeśli wyskoczy Ci jakieś niespodziewane wyjście lub po prostu nie masz ochoty myć rano włosów, chcesz dłużej pospać, taki szampon rozwiąże Twoje problemy.

Za co lubię Batiste, to brak białych plam na włosach. Nie widać „proszku”, którym je spryskujemy, wszystko stapia się z włosami. Włosy dodatkowo stają się bardziej podatne na stylizację. Jeśli potrzebujesz nadać im tekstury, możesz delikatnie (tylko nie przesadzaj z ilością!) spryskać je na długości. Jeśli masz zamiar zrobić wyjściową fryzurę, spryskanie włosów suchym szamponem będzie dobrym pomysłem. Włosy nabiorą objętości, ale również staną się sztywniejsze, mniej sypkie, dzięki czemu fryzura utrzyma się dłużej.

batiste

Produkty Batiste

Oprócz tradycyjnych suchych szamponów, producent ma dla nas również różne dedykowane produkty.

Jeśli oprócz suchego szamponu, potrzebujecie większej objętości, możecie sięgnąć po wersja XXL volume lub Heavenly Volume. Te produkty dadzą jeszcze większe uniesienie od nasady, sprawią, że włosów będzie wydawać się więcej.

Batiste skierowało również swoje produkty do osób, które farbują włosy. Jeśli chcesz zatuszować odrosty i odświeżyć kolor sięgnij po suchy szampon w wersji dla brunetek, szatynek lub blondynek. Te produkty tuszują odrosty i siwe włosy, ale także ożywiają kolor, dodają refleksów i oczywiście odświeżają i unoszą włosy.

Jeśli wybierasz się na wakacje, możesz zaopatrzyć się w małą pojemność. Taki mały suchy szampon zmieści się w każdy bagaż lub torebkę, a Ty będziesz mogła cieszyć się urlopem, zamiast spędzać czas na myciu i suszeniu włosów. Dodatkowo świetnie wyjdziesz na zdjęciach, jeśli dodasz swoim włosom objętości!


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem