Silcare Primer Base One 9ml bezkwasowy do akryli i żeli na naturalnej płytce

Silcare Primer Base One 9ml bezkwasowy do akryli i żeli na naturalnej płytce

Znakomity, szybkoschnący bez lampy, primer do akryli i żeli na naturalnej płytce. Produkowany w Polsce.
8,70 zł


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Silicare Primer Base One to bezkwasowa baza do paznokci żelowych i akrylowych. Płyn zwiększa przyczepność masy, doskonale odtłuszczając i odkwaszając naturalną płytkę. Szybko schnie i nie wymaga utwardzania za pomocą lampy, co skraca czas całego procesu wykonywania manicure. Delikatna formuła jest odpowiednia do zniszczonych i słabych paznokci, które często są odbudowywane i przedłużane na formie za pomocą technik, do jakich przeznaczona jest baza. Silicare to produkująca w Polsce firma, oferująca produkty świetnej jakości w przystępnych cenach, oparte na innowacyjnych technologiach. Obecna jest na rynku od kilkunastu lat, poszerzając systematycznie swoją ofertę produktów i zasięg sprzedaży. Formuły powstają w oparciu o wiedzę instytutów dermatologii, nie są testowane na zwierzętach, co dla coraz większej liczny klientek ma znaczenie.

Sposób użycia:

Najpierw odtłuść płytkę paznokcia cleanerem, następnie nanieś punktowo niewielką ilość primera. Po jego wyschnięciu możesz nałożyć akryl lub żel.

Marka
Silcare
Rodzaj
baza i top 2w1
Ocena:
2017-03-13

Dobry stosunek ceny do jakości.
Zwiększa przyczepność lakieru - z moich paznokci hybryda zawsze odchodziła po 3-4 dniach, ze względu na naturalnie tłustą płytkę. W tej chwili 2 tygodnie bez uszczerbku.


    Napisz swoją opinię

    Silcare Primer Base One 9ml bezkwasowy do akryli i żeli na naturalnej płytce