Silcare

Silcare NAiLO 1st Step kwasowy primer do paznokci 9ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 7,97 PLN
Producent: Silcare
Model: 12958
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5902560524604
Opis produktu
Stworzenie stylowego manicure wymaga dokładnego przygotowania. Każda stylistka powinna mieć do dyspozycji nie tylko własną wiedzę i umiejętności, ale także kosmetyki i akcesoria, które ułatwią jej pracę i pomogą w stworzeniu wyjątkowej stylizacji. Jaki primer pomoże stworzyć profesjonalny manicure?

Primer kwasowy Silcare NAiLO 1st Step wytrawia naturalną płytkę paznokcia, znacznie zwiększając przyczepność powłoki nakładanej na paznokieć. Produkt zapobiega liftowaniu materiału, ułatwiając dokładną, długotrwałą stylizację. Sprawdza się w przygotowaniu do manicure hybrydowego i żelowego. Opakowanie z ergonomicznym pędzelkiem do nakładania. Ma charakter kwasowy. Do użytku tylko na naturalną płytkę paznokcia.
Zalety primera Silcare:
  • wytrawia naturalną płytkę paznokcia;
  • zwiększa przyczepność paznokci;
  • zapobiega liftowaniu materiału;
  • ułatwia stylizację;
  • idealny do przygotowania do manicure hybrydowego i żelowego;
  • łatwa aplikacja;
  • ma charakter kwasowy.
Sposób użycia:
Ostrożnie nanieść pędzelkiem cienką warstwę produktu na płytkę paznokcia w celu odtłuszczenia/wytrawienia powierzchni. Odczekać chwilę do wyschnięcia. Primer nakładamy tylko i wyłącznie na powierzchnię naturalnego paznokcia. Przy paznokciach z tendencją do przetłuszczania nakładać 2 razy. Za każdym razem odczekać, aż primer całkowicie wyschnie.

UWAGA: Może wywołać podrażnienia oczu. W przypadku kontaktu przemyć wodą i skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Produkt łatwopalny. Unikać kontaktu ze skórą. Tylko do profesjonalnego użytku.

Nie należy otwierać zamarzniętego primera, pędzelek może ulec zniszczeniu.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem