0

Silcare

Silcare Hydro Sept Basic spray do dezynfekcji mikrobiologicznej urządzeń i powierzchni 200ml

Silcare Hydro Sept Basic spray do dezynfekcji mikrobiologicznej urządzeń i powierzchni 200ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 9,97 PLN
Producent: Silcare
Model: 6519
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

W pracy kosmetyczki ważny jest nie tylko profesjonalizm działania i doskonała znajomość stosowanych technik kosmetycznych. Klientki coraz większą wagę przywiązują także do względów higienicznych. Zadbany, czysty gabinet to nasza wizytówka. Nie bójmy się sięgać po sprawdzone środki, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo Twoim klientkom.

Silcare Hydro Sept Basic spray do dezynfekcji mikrobiologicznej urządzeń i powierzchni – ten wysokiej jakości preparat do dezynfekcji to sposób by zadabać o odpowiednią higienę urządzeń kosmetycznych w naszym salonie. Frezarki, przyrządy do mezoterapii, lampy UV, a nawet blaty robocze – to przestrzenie na których mogą osiedlać się niewidoczne dla oczu bakterie. Pozbądź się ich skutecznie za pomocą sprayu do dezynfekcji mikrobiologicznej i zapewnij swoim Klientkom najwyższy komfort.

Rezultat

Urządzenia i powierzchnie wolne od bakterii i zarazków. Prowadząc gabinet kosmetyczny musimy troszczyć się o bezpieczeństwo i higienę naszego miejsca pracy. Ze sprayem do dezynfekcji mikrobiologicznej błyskawicznie przygotujemy urządzenia do pracy, zapewniając sobie komfort działania, dając jednocześnie klientkom pewność, że trafiły do odpowiedniego salonu, który troszczy się nie tylko o piękny wygląd, ale też o ich zdrowie.

Sposób użycia:

Zanurz narzędzia w preparacie na min. 5 minut, po wyjęciu nie spłukuj, pozostaw do wyschnięcia. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem