Silcare base one żel budujący PINK z bezkwasową formułą 50g

Silcare base one żel budujący PINK z bezkwasową formułą 50g

Transparenty różowy żel do budowania paznokci na szablonie i tipsie. Jednofazowa praca, bezkwasowa formuła. Produkowany w Polsce.
17,45 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Żel do przedłużania paznokci Silicare Base One Builder Pink stworzony został do pracy na szablonie oraz na tipsie. Formuła z trwałymi łańcuchami polimerowymi zapewnia znakomitą elastyczność i wytrzymałość, a dzięki temu, że jest bezkwasowa, może być używana nawet na osłabionej i kruchej naturalnej płytce. Samopoziomujący i gęsty żel ułatwia pracę, ma doskonałą przyczepność przy skórkach. Różowy, transparentny odcień imituje naturalną płytkę i jest doskonały do french manicure. Możesz łączyć go z kolorowymi żelami i wtapiać ozdoby. Silicare to nowoczesne formuły produktów do paznokci, opracowane w oparciu o doświadczenie specjalistów. Są produkowane w Polsce i nietestowane na zwierzętach – obydwa te kryteria są ważne dla wielu klientek. Za przystępną cenę oferują znakomitą jakość.

Sposób użycia:

Na przygotowaną wcześnie płytkę oraz szablon nanieś starannie żel i utwardzaj w lampie o mocy 36 W przez 2 minuty. Jest to produkt jednofazowy, niewymagający żelu podkładowego ani nabłyszczającego top coatu – możesz jednak ich użyć dodatkowo, by uzyskać jeszcze odporniejszą płytkę.

Marka
Silcare
Rodzaj
podkładowe, budujące
Kolor dominujący
różowy

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Silcare base one żel budujący PINK z bezkwasową formułą 50g

Silcare base one żel...

17,45 zł