Mad About Waves

Schwarzkopf Mad About Waves Light Splash odżywka ułatwiająca rozczesywanie 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 33,97 PLN
Producent: SCHWARZKOPF
Model: 10565
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4045787394702
Opis produktu
Plażowe fale wyglądają naturalnie, swobodnie i minimalistycznie. Ta fryzura powstaje samoistnie po wyjściu z wody w trakcie suszenia włosów na ogrzewanej słońcem plaży. Aby uzyskać taki efekt wcale nie musisz wyskakiwać z oceanu.

 

Wystarczy, że zastosujesz Schwarzkopf Mad About Waves Light Splash odżywkę w spray, która tworzy na pasmach efekt morskich fal. Kosmetyk ten działa silnie nawilżająco, przez co włosy są w dobrej kondycji. Produkt ponadto ułatwia rozczesywanie splątanych pasm. Zawarty w odżywce kompleks Aquarine tworzy wokół włosów niewidzialną warstwę ochronną. Kompleks ten chroni pasma przed uszkodzeniami i zniszczeniem. Odżywka sprawia, że włosy stają się lekkie i miękkie w dotyku. Produkt chroni pasma przed szkodliwym działaniem temperatury do 80°C.
Rezultat:
  • efekt morskich fal,
  • intensywne nawilżenie,
  • lekkie i miękkie w dotyku pasma,
  • ochrona przed uszkodzeniami,
  • ochrona termiczna przed działaniem wysokiej temperatury,
  • ułatwia rozczesywanie,
  • prawidłowa pielęgnacja.
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząśnij kilkukrotnie opakowaniem. Następnie na wilgotne włosy rozprowadź odżywkę. Przeczesz pasma, aby produkt równomiernie rozprowadził się na włosach. Nie spłukuj. Aby uzyskać pożądany efekt na włosach stosuj odżywkę z pozostałymi produktami z serii Schwarzkopf Mad About Waves.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem