Mad About Curls

Schwarzkopf Mad About Curls Low Foam Cleanser pianka włosów grubych i kręconych 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 59,70 PLN
Producent: SCHWARZKOPF
Model: 10570
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4045787394849
Opis produktu
Naturalnie kręcone włosy to bez wątpienia kwestia genetyki, jednak piękne i sprężyste loki to już rezultat właściwie dobranego programu pielęgnacyjnego oraz prawidłowe techniki mycia, suszenia oraz modelowania włosów. Odpowiednio dobrane kosmetyki do pielęgnacji włosów kręconych to nie lada wyzwanie, ale nic tak nie cieszy jak osiągniecie zamierzonego celu.

 

Schwarzkopf Mad About Curls Low Foam Cleanser to delikatnie oczyszczający szampon w formie pianki do włosów. Produkt nie pozbawia pasm ich naturalnej wilgotności. Kosmetyk ten dedykowany jest lokom ze średnim skrętem oraz lekkich spiral. Pianka zawiera bogatą formułę, która jest pozbawiona siarczanów. Kompleks Aquarine, który wchodzi w skład szamponu, odpowiada za ochronę pasm przed uszkodzeniami oraz tworzy na nich niewidzialną powłokę ochronną. Podczas regularnego stosowania pasma stają sie lekkie i aksamitnie miękkie w dotyku. Pianka zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów i skóry głowy. Pasma nabierają charakteru oraz są chronione przed działaniem temperatury do 80 °C.
Rezultat:
  • intensywne nawilżenie włosów i skóry głowy,
  • nadaje charakter pasmom,
  • ochrona termiczna włosów,
  • ochrona przed zniszczeniami,
  • delikatne oczyszczenie włosów,
  • elastyczne i sprężyste loki,
  • lekkie i aksamitne pasma,
  • zdrowy blask.
Sposób użycia:
Nałóż 5-10 porcji szamponu na wilgotne włosy. Masuj do momentu powstania aktywnej piany. Odczekaj około 2 minuty. Następnie spłucz pianę obfitą ilością wody. Aby utrzymać uzyskany rezultat pięknych i zdrowych loków stosuj regularnie produkty z serii Schwarzkopf Mad About Curls Low Foam Cleanser.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem