0

BlondMe

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, maska do ciepłych blond 200ml

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, maska do ciepłych blond 200ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 47,47 zł
Producent: SCHWARZKOPF
Model: 6282
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 zł (przedpłata), 14,70 zł (pobranie)
Opis produktu

Włosy w kolorze blond to powracający hit letnich stylizacji. By jednak cieszyć się niepowtarzalnym, subtelnym efektem należy odpowiednio zadbać o nasze pasma. Nieumiejętna pielęgnacja, lub zły dobór preparatów do koloryzacji może bowiem sprawić, że na naszych włosach pojawi się niechciany i mało estetyczny żółty odcień.

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca ciepły blond – dzięki tej odżywce nasze włosy zyskają głęboki, piękny i zdrowy połysk w kolorze blond. Maska chroni kolor przed wypłukiwaniem, przedłużając maksymalnie jego trwałość. Wydobywa i podkreśla blond pigment, jednocześnie uwydatniając ciepły ton koloru. Maska nabłyszcza pasma, nadając im eleganckiego wykończenia. Dzięki wysokiej zawartości keratyny i cytrynianu magnezu odbudowuje zniszczone wiązania w strukturze włosa.

Rezultat

 Zdrowe, mocne i piękne włosy w kolorze blond. Maska chroni delikatny kolor przed wypłukiwaniem, nadaje mu głębokiego połysku, a także wydobywa i podkreśla ciepłe refleksy koloru. Wysoka zawartość keratyny i cytrynianu magnezu wzmacniają włosy od wewnątrz, odbudowując uszkodzone wiązania. Pasma z każdym użyciem produktu stają się coraz bardziej miękkie i podatne na codzienną stylizację.

Sposób użycia:

 Maskę nakładamy na umyte, wilgotne włosy z pominięciem partii tuż przy skórze głowy. Pozostawiamy na 2-3 minuty, a następnie obficie spłukujemy wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem