Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, maska do ciepłych blond 200ml
skład maski Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, chroni kolor

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, maska do ciepłych blond 200ml

Maska do pielęgnacji włosów ciepłych blond. Chroni kolor przed wypłukiwaniem. Wydobywa ciepłe refleksy. Zawiera keratynę, która odbudowuje uszkodzone wiązania.
47,47 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Schwarzkopf
  • Schwarzkopf
  • Indeks: 6282
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Włosy w kolorze blond to powracający hit letnich stylizacji. By jednak cieszyć się niepowtarzalnym, subtelnym efektem należy odpowiednio zadbać o nasze pasma. Nieumiejętna pielęgnacja, lub zły dobór preparatów do koloryzacji może bowiem sprawić, że na naszych włosach pojawi się niechciany i mało estetyczny żółty odcień.
Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca ciepły blond – dzięki tej odżywce nasze włosy zyskają głęboki, piękny i zdrowy połysk w kolorze blond. Maska chroni kolor przed wypłukiwaniem, przedłużając maksymalnie jego trwałość. Wydobywa i podkreśla blond pigment, jednocześnie uwydatniając ciepły ton koloru. Maska nabłyszcza pasma, nadając im eleganckiego wykończenia. Dzięki wysokiej zawartości keratyny i cytrynianu magnezu odbudowuje zniszczone wiązania w strukturze włosa.
Rezultat:
Zdrowe, mocne i piękne włosy w kolorze blond. Maska chroni delikatny kolor przed wypłukiwaniem, nadaje mu głębokiego połysku, a także wydobywa i podkreśla ciepłe refleksy koloru. Wysoka zawartość keratyny i cytrynianu magnezu wzmacniają włosy od wewnątrz, odbudowując uszkodzone wiązania. Pasma z każdym użyciem produktu stają się coraz bardziej miękkie i podatne na codzienną stylizację.
Sposób użycia:
Maskę nakładamy na umyte, wilgotne włosy z pominięciem partii tuż przy skórze głowy. Pozostawiamy na 2-3 minuty, a następnie obficie spłukujemy wodą.
Ocena:
2018-12-11

Bardzo wydajna maska - wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić ją na włosach. Szybko się wchłania. Dobrze się spłukuje. Po spłukaniu włosy są delikatnie "tępe" w dotyku ale łatwo je rozczesać. Po wysuszeniu włosy są lśniące i miękkie w dotyku. Zapach jest delikatny. Polecam


    Napisz swoją opinię

    Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Warm Blondes, maska do ciepłych blond 200ml