Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca zimne blond 200ml
skład Schwarzkopf BlondMe Cool Blondes maska chroniąca kolor farbowany

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca zimne blond 200ml

Maska do pielęgnacji włosów blond. Chroni kolor przed wypłukiwaniem. Wydobywa chłodne refleksy. Zawiera keratynę, która odbudowuje uszkodzone wiązania.
48,45 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Schwarzkopf
  • Schwarzkopf
  • Indeks: 6192
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Włosy w kolorze blond to powracający hit letnich stylizacji. By jednak cieszyć się niepowtarzalnym, subtelnym efektem należy odpowiednio zadbać o nasze pasma. Nieumiejętna pielęgnacja, lub zły dobór preparatów do koloryzacji może bowiem sprawić, że na naszych włosach pojawi się niechciany i mało estetyczny żółty odcień.
Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca kolor blond – dzięki tej odżywce nasze włosy zyskają głęboki, piękny i zdrowy połysk w kolorze blond. Maska chroni kolor przed wypłukiwaniem, przedłużając maksymalnie jego trwałość. Wydobywa i podkreśla blond pigment, jednocześnie uwydatniając chłodny ton koloru. Maska nabłyszcza pasma, nadając im eleganckiego wykończenia. Dzięki wysokiej zawartości keratyny i cytrynianu magnezu odbudowuje zniszczone wiązania w strukturze włosa.
Rezultat:
Zdrowe, mocne i piękne włosy w kolorze blond. Maska chroni delikatny kolor przed wypłukiwaniem, nadaje mu głębokiego połysku, a także wydobywa i podkreśla chłodne refleksy koloru. Wysoka zawartość keratyny i cytrynianu magnezu wzmacniają włosy od wewnątrz, odbudowując uszkodzone wiązania. Pasma z każdym użyciem produktu stają się coraz bardziej miękkie i podatne na codzienną stylizację.
Sposób użycia:
Odżywkę nakładamy na umyte, wilgotne włosy z pominięciem partii tuż przy skórze głowy. Pozostawiamy na 2-3 minuty, a następnie obficie spłukujemy wodą
Marka
Schwarzkopf
Opakowanie
słoiczek
Działanie
ochrona koloru
Kolor włosów
dla blondynek
Typ włosów
farbowane

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Schwarzkopf BlondMe Tone Enhancing Cool Blondes, maska podkreślająca zimne blond 200ml