Schwarzkopf BC Repair Rescue, maska do ekstremalnie zniszczonych włosów 750ml

Schwarzkopf BC Repair Rescue, maska do ekstremalnie zniszczonych włosów 750ml

Maska BC Repair Rescue to silna dawka regeneracji i odżywienia dla włosów zniszczonych, osłabionych i porowatych.
57,60 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Maska Schwarzkopf BC Repair Rescue to silna dawka regeneracji i odżywienia dla włosów zniszczonych, osłabionych i porowatych. Codzienna stylizacja, farbowanie i niekorzystne warunki atmosferyczne codziennie wystawiają nasze włosy na zagrożenia. Z czasem tracą one naturalny blask, stają się szorstkie i niemiłe w dotyku. Dzięki masce BC Reair Rescue twoje włosy łatwo wrócą do swojej formy. Delikatna maseczka wygładza włosy, które są łatwe w rozczesywaniu (dzięki czemu nie łamią się w trakcie czesania), pięknie się układają, a przede wszystkim odzyskują utraconą witalność. Technologia Amino w połączeniu z proteinami CuraTech wnikają w głębokie warstwy włosa i odbudowują go na poziomie komórkowym.


Rezultat:

Włosy stają się zdrowe, są wygładzone, a zamknięte łuski chronią je przed uszkodzeniami. Włosy zniszczone i rozjaśniane odzyskują swój dawny blask i sprężystość i nie są obciążone kosmetykiem. Pasma są łatwe w rozczesywaniu i przyjemne w dotyku.


Sposób użycia:

Na umyte i wilgotne włosy nałożyć delikatną warstwę maseczki i wmasować w końce i na długościach. Spłukać po upływie 5 – 10 minut.

Marka
Schwarzkopf
Opakowanie
tubka
Działanie
uniwersalna pielęgnacja
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
do każdego typu włosów

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Schwarzkopf BC Repair Rescue, maska do ekstremalnie zniszczonych włosów 750ml