Schwarzkopf BC Repair Rescue, Fluid na rozdwajające się końcówki 75ml

Schwarzkopf BC Repair Rescue, Fluid na rozdwajające się końcówki 75ml

Fluid to odpowiedź na problemy z rozdwajającymi się końcówkami; problemy, które dotyczą nie tylko włosów bardzo zniszczonych, ale także zadbanych, szczególnie długich i średnich.
28,65 zł
Chwilowo brak


  • (1)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Fluid Schwarzkopf BC Repair Rescue to odpowiedź na problemy z rozdwajającymi się końcówkami; problemy, które dotyczą nie tylko włosów bardzo zniszczonych, ale także zadbanych, szczególnie długich i średnich. Fluid Repair Rescue wnika wewnątrz włosa i od środka zamyka zniszczone łuski. Cura + Protein Complex wzmacnia strukturę włosów i sprawia, że są silne i mocne. Technologia Amino Cell Rebuild wnika zaś wewnątrz komórek włosa, by na poziomie cząsteczkowym przywrócić im połysk i miękkość. Włosy wygładzone są bardziej odporne na zniszczenia, lepiej odbijają światło, dzięki czemu pięknie błyszczą. Pasma są i wyglądają na zadbane już po pierwszej aplikacji.


Rezultat:

Rozdwojone końcówki są naprawione, kosmetyk wygładza je, sprawiając, że włosy stają się silniejsze i bardziej wygładzone. Fluid może być stosowany wyłącznie jako terapia na noc, ale może także posłużyć do stylizacji i zaznaczania końcówek. Włosy są wypielęgnowane i ułożone.


Sposób użycia:

Niewielką ilość fluidu wmasować w zniszczone końcówki włosów. Nie spłukiwać. Można stosować przed snem lub do stylizacji i nadania fryzurze faktury.

Marka
Schwarzkopf
Opakowanie
tubka
Działanie
regeneracja i nawilżenie
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
suche i zniszczone
Ocena:
2015-10-22

Najlepsza odżywka do długich włosów jaką kiedykolwiek miałam. Stosowana od czasu do czasu w malutkich ilościach działa cuda.


    Napisz swoją opinię

    Schwarzkopf BC Repair Rescue, Fluid na rozdwajające się końcówki 75ml