Sally Hansen

Sally Hansen Creme Hair Bleach for face & body, rozjaśniacz do włosków ciała i twarzy 42,5g+21,2g+29,5ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 34,99 PLN
Producent: Sally Hansen
Model: 6093
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74170048650
Opis produktu

Ciemne, gęste owłosienie pojawiające się na twarzy i ciele jest bardzo problematyczne dla większości pań. Pojedyncze włoski można z powodzeniem usunąć pincetą, jednak większe kępki wymagają już specjalistycznej interwencji. Paniom, które nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na trwałą, laserową depilację zalecane jest użycie delikatnych środków, które prowadzą do wybielenia lub rozjaśnienia owłosienie, w celu zneutralizowania przykrego efektu.

Sally Hansen Creme Hair Bleach for face & body 42,5g+21,2g+29,5ml Rozjaśniacz do włosków ciała i twarzy – to innowacyjny produkt, który pomoże pozbyć się niedoskonałości natury. Rozjaśniacz prowadzi do wybielenia niechcianych włosków na skórze twarzy i ciała. Produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje podrażnień. Produkt powoduje, że z każdym użyciem niechciane włoski stają się słabsze i jaśniejsze, stapiając się z kolorem skóry. Odżywczy balsam do użycia przed zabiegiem przygotuje i ochroni skórę przed działaniem produktu aktywnego. Zawiera kojące składniki jak oczar wirginijski, mocznik i kolagen, które wnikają w głębsze warstwy skóry, odżywiają ją i nawilżają. Wybielacz, dzięki zawartości aloesu, nawilża skórę, redukując ryzyko podrażnień. Przyjemna nuta zapachowa, skomponowana na bazie migdałów sprawia, że aplikacja produktu staje się niezwykle przyjemna i odprężająca.

Zestaw zawiera:

-krem rozjaśniający w słoiczku 42,5g,

-aktywator w tubce 21,2g,

-odżywczy krem do zastosowania przed rozjaśnianiem 29,5ml,

-miseczkę z miarką,

-szpatułkę do aplikacji.

Rezultat

 Doskonale rozjaśnione, stapiające się z kolorem skóry problematyczne włoski. Zawarty w wybielaczu ekstrakt z aloesu nawilża i chroni skórę przed podrażnieniami. Odżywczy balsam do zastosowania przed zabiegiem, zawiera bogate składniki mineralne, które wnikają do wnętrza skóry otaczając ją szczególną ochroną. Oczar wirginijski, kolagen i mocznik – łagodzą podrażnienia, wzmacniają skórę i głęboko ją nawilżają. Produkt pozwala pozbyć się niechcianych włosków zarówno na skórze twarzy, jak i innych partiach ciała.

Sposób użycia:

 Produkt należy zaaplikować na skórę zgodnie z kolejnością i w sposób podany przez producenta. Przed zabiegiem należy przeprowadzić próbę alergiczną na zgięciu łokcia. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Sobota, 16 Czerwiec 2018 (12:59)
Używam od wielu lat tej farby i nie zamienilabym jej na żadną inną

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem