Tigi S Factor Stunning Volume

S-Factor Stunning Volume, Odżywka na objętość 750ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 77,97 PLN
Stara cena: 87,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3815
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908427059
Opis produktu

 Cienkie, słabe, delikatne włosy wymagają nie tylko specjalistycznej ochrony przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale także odpowiedniej witaminowej stymulacji, by mogły rozbłysnąć swoim naturalnym pięknem. Wybierz specjalistyczne preparaty zwiększające objętość, by całkowicie odmienić wygląd swoich cienkich włosów.

S-Factor Stunning Volume  Odżywka na objętość – ta nowoczesna odżywka jest odpowiedzią na potrzeby słabych, cienkich i delikatnych włosów. Formuła bogata w witaminy i składniki mineralne przenika do wnętrza włosa, głęboko go odżywiając i nawilżając. Ekstrakt z jojoby, pokrzywy i witaminy B5 nie tylko wygładza strukturę włosa, domykając jego łuski, ale także nadaje włosom głęboki, elegancki blask. Włosy już od pierwszego użycia stają się gładkie, łatwe do rozczesania, a przede wszystkim wyraźnie uniesione u nasady i pełne puszystej objętości.

Rezultat

 Lekkie, puszyste, wyraźnie uniesione pasma. Ta specjalistyczna odżywka zapewnia słabym i cienkim włosom wyjątkową ochronę. Z jednej strony chroni je przed łamaniem i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, z drugiej zaś dba o odpowiedni poziom odżywienia i nawilżenia. Dzięki unikatowemu ekstraktowi z jojoby i pokrzywy włosy stają się aksamitnie gładkie w dotyku i wyjątkowo lśniące. Już od pierwszego użycia nasze pasma są wyraźnie uniesione u nasady i pełne puszystej objętości.

Sposób użycia:

 Odżywkę nakładamy na umyte, wilgotne włosy. Aplikujemy od nasady aż po same końce. Pozostawiamy na 2-5 minut a następnie obficie spłukujemy wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem