Tigi S Factor Smoothing

S-Factor Smoothing, Odżywka wygładzająca puszące włosy 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 34,47 PLN
Stara cena: 39,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3214
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424454
Opis produktu

 

Zmagasz się z niesfornymi włosami z tendencją do puszenia się? Wypróbuj Tigi S-Factor Smoothing. Odżywka pozwoli Ci uzyskać prostą i idealnie gładką fryzurę. Jej aktywne składniki odżywiają I nawilżają włosy, a przede wszystkim wygładzają, zamykając łuski włosa. To wszystko sprawia, że Twoje pasma będą miękkie i lśniące. Dzięki temu produktowi będą również wyraźnie wzmocnione, aby jeszcze lepiej się układały. Szybko osiągniesz efekt, jakiego pragniesz.

Rezultat

Twoje włosy są posłuszne i łatwo się układają. Lśnią jak lustrzana tafla. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu i odżywieniu pasma są delikatnie dociążone – to pozwoli uniknąć niesfornych, fruwających we wszystkie strony końców. Łuski włosa są domknięte, dzięki czemu Twoje kosmyki nie tylko są idealnie gładkie, ale też dłużej pozostają optymalnie nawilżone, miękkie i zdrowe.

Sposób użycia:

Najlepszy efekt wygładzenia uzyskasz stosując odżywkę po użyciu szamponu Tigi S-Factor Smoothing.  Nanieś ją na wilgotne, świeżo umyte włosy, pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem