Tigi S Factor Smoothing

S-Factor Smoothing Lusterizer, krem wygładzający niesforne włosy 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 37,97 PLN
Stara cena: 43,97 PLN
Producent: TIGI
Model: 4151
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424867
Opis produktu

Twoje włosy są niesforne, puszące się, kiedy jedne pasma są proste, inne skręcają się i wywijają? Jeżeli marzysz o idealnej gładkości, ujarzmić fryzurę pomoże Ci ujarzmić Tigi S-Factor Smoothing Lusterizer. Profesjonalny krem wygładzający, dzięki naukowo dobranym składnikom, pozwoli Ci zdyscyplinować pasma, wygładza i zabezpiecza łuski włosowe, pomagając im utrzymać optymalny poziom nawilżenia od wewnątrz i zapobiegając wpływowi wilgoci z powietrza, która powoduje puszenie. Krem doskonale sprawdza się również podczas stylizacji z użyciem urządzeń termicznych, chroniąc włosy przed uszkodzeniami.

Rezultat

Twoje pasma stają się idealnie gładkie, jedwabiście miękkie i lśniące lustrzanym blaskiem. Rozczesują się i układają z łatwością jak nigdy dotąd. Zachowują zniewalającą gładkość i odporność na puszenie nawet przy dużej wilgotności powietrza. Przy tym pozostają lekkie i pełne życia, bez nadmiernego obciążenia.

Sposób użycia:

Wetrzyj niewielką ilość kremu w wilgotne lub suche włosy, szczególnie partie od połowy długości po końce. Wystylizuj fryzurę wedle uznania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem