Artykuły fryzjerskie

Ronney Dye Cap 187 czepek do farbowania włosów i pasemek

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 19,97 PLN
Producent: Ronney
Model: 11753
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5060456773144
Opis produktu
Czepki fryzjerskie stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego porządnego salonu fryzjerskiego. To narzędzie, które w znacznym stopniu ułatwia pracę fryzjera oraz zapewnia komfort klientowi, który nie musi obawiać się o pobrudzenie. Czepki fryzjerskie pozwalają na wykonanie perfekcyjnych i naturalnie wyglądających pasemek na włosach klientki. Czepek do pasemek zapewnia również profesjonalną koloryzację włosów w domowych warunkach.

Ronney Dye Cap 187 czepek wielorazowy do ochrony przed zabrudzeniami podczas zabiegu farbowania włosów lub koloryzacji pasemek. Produkt nie tylko gwarantuje higieniczne warunki profesjonalnych i domowych zabiegów, ale również zwiększa skuteczność farbowania włosów. Chroni twarz i skórę karku przed niepożądanymi zabrudzeniami, które mogą spowodować preparaty do zabiegu koloryzacji. Czepek jest łatwy i wygodny w użyciu. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla skóry.
Zalety:
  • wielorazowy,
  • ochrona przed zabrudzeniami,
  • łatwy i wygodny w użyciu,
  • bezpieczny dla skóry.
Sposób użycia:
Wkładaj haczyk tak płasko, jak to tylko możliwe. Zawsze zakładaj czepek od przodu głowy aż do karku. Aby zdjąć czepek należy zrobić to z karku w kierunku przodu głowy. Aby zapewnić długą żywotność czepka wystarczy, że wyczyścisz i osuszysz go po zakończonej pracy. Następnie posyp go talkiem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem