RefectoCil Oxidant Creme 3%, woda utleniająca henne 100ml

RefectoCil Oxidant Creme 3%, woda utleniająca henne 100ml

Utleniacz w kremie do stosowania wraz z henną do brwi i rzęs RefectoCil. Delikatna formuła, brak ryzyka podrażnień, efekt do 6 tygodni, wygodna aplikacja.
14,47 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Naturalnie wyraziste brwi i rzęsy to zwieńczenie idealnego makijażu. Elementy te stanowią nie tylko nieodłączny element mocnego, wieczorowego make up-u, ale są także ważnym elementem dla delikatnego makijażu. O ile w przypadku gładkiej cery, bez wyprysków możemy zrezygnować z takich elementów jak: podkład, róż, czy bronzer, o tyle makijaż oczu zawsze będzie tym elementem, który doda charakteru i uroku każdej pani. Dla trwałości efektu i w celu oszczędności czasu, warto zdecydować się na nałożenie henny na brwi i rzęsy. Decydując się na hennę, warto pamiętać o dobrym utleniaczu, bez którego nie osiągniemy trwałego efektu.

RefectoCil Oxidant Creme 3% to nowoczesny, w pełni bezpieczny i niezwykle wydajny utleniacz w kremie, przeznaczony do stosowania w zestawie z farbami do brwi i rzęs RefectoCil. Gęsta, kremowa konsystencja sprawia, że produkt jest łatwy do nałożenia i niezwykle wydajny – zawartość jednego opakowania, to nawet 200 farbowań! Bez trudności połączy się z farbą do koloryzacji w wybranym przez nas kolorze. Wygodna buteleczka z aplikatorem umożliwia dokładne odmierzenie zalecanej ilości produktu. Bezpieczny skład i przyjemna kompozycja zapachowa sprawiają, że produkt jest przyjemny w aplikacji i nie powoduje nieprzyjemnych doznań. Bezpieczne stężenie składników aktywnych powoduje, że produkt może być stosowany bez ryzyka podrażnień skóry.

Rezultat

Pięknie podkreślone, naturalne brwi i rzęsy. Wyjątkowy, długotrwały efekt, utrzymujący się nawet do 6 tygodni. Delikatna formuła sprawia, że po tym czasie można bez obaw powtórzyć zabieg. Brak ryzyka podrażnień skórnych. Przyjemny zapach i wygodne opakowanie maksymalnie ułatwiają aplikację.

Sposób użycia:

W zależności od oczekiwanego efektu, 15-20 kropli preparatu należy wymieszać z wybraną farbą RefectoCil. Tak powstałą mieszankę należy zaaplikować zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

RefectoCil Oxidant Creme 3%, woda utleniająca henne 100ml