Realash – naturalne składniki i innowacyjne formuły dla zdrowych i pięknych rzęs i oczu

Piękne rzęsy bez makijażu potrafią zrobić ogromną różnicę. To właśnie na oczach koncentrujemy się najbardziej, kiedy wykonujemy makijaż – czasem wręcz ograniczając się na co dzień jedynie do maskary – i to one są najważniejsze w trakcie kontaktu z drugim człowiekiem, wyrażają emocje. Kosmetyki Realash wzmacniają rzęsy, brwi, a nawet robią jeszcze więcej, aby nasze oczy wyglądały po prostu pięknie.

Oprócz odżywek do rzęs oraz brwi, w skład tej serii wchodzi również kilka innych ciekawych produktów. Tusz do rzęs Realash Up Mascara dzięki precyzyjnej szczoteczce pokrywa każdy pojedynczy włosek, perfekcyjnie je rozdziela, lekko pogrubia i wydłuża. Zawiera wyjątkowe składniki pielęgnacyjne: ekstrakt z lipy srebrzystej, z jedwabiu oraz lanolinę, dzięki którym rzęsy rosną mocne, są sprężyste i odporne. Eyeliner Edge przeznaczony do tworzenia wyraźnych, graficznych linii oraz miękka kredka Arrow, z pomocą której stworzysz trwały smooky eye lub delikatny, rozmyty obrys oka, także zawierają roślinne ekstrakty, dobrane tak, aby nie tylko stymulowały i wzmacniały rzęsy, ale i pielęgnowały wrażliwą skórę wokół oczu

Innowacją jest serum pod oczy Realash Pure, dzięki któremu skóra staje się gładka, napięta i rozświetlona. Kosmetyk o przyjemnej w użyciu, lekkie formule nawilża skórę, spłyca zmarszczki i opóźnia powstawanie nowych. Buteleczka z pipetą pozwala w higieniczny i wygodny sposób nabrać potrzebną ilość produktu – a wystarczy wklepać kilka kropel, aby po natychmiastowo widoczne było rozświetlenie i odczuwalne lepsze napięcie skóry. W serum znajduje się bogactwo składników potrzebnych w walce ze starzeniem i przesuszeniem: witaminy, roślinnych ekstrakty i olejki, kompleks nawilżający, intensywnie odbudowujący i wygładzający skórę wyciąg ze śluzu ślimaka.

Kosmetyki Realash tworzone są w oparciu o działanie naturalnych składników, potwierdzone badaniami naukowymi. Bezpieczne formuły stosowane mogą być nawet przez osoby z bardzo wrażliwą skórą i oczami oraz alergików.

Więcej kosmetyków do rzęs i brwi znajdziesz na : https://www.gobli.pl/


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem