P.Shine

P.Shine Powder, puder do manicure japońskiego, nadaje blask 5g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 35,70 PLN
Stara cena: 39,97 PLN
Producent: P.Shine
Model: 6868
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4562239731729
Opis produktu

Dzięki rewolucyjnemu zabiegowi jakim jest manicure japoński dogłębnie zadbasz o nawet mocno zniszczoną płytkę paznokci. Nie musisz czekać miesiącami na efekt, ponieważ już po zabiegu Twoje paznokcie będą wyglądały na mocniejsze, zdrowsze i pięknie odżywione. Stosuj zabieg pomiędzy kolejnymi aplikacjami lakieru hybrydowego i zobacz, jak Twoje paznokcie odzyskują blask.
 

P.Shine Powder, puder do manicure japońskiego, nadaje blask – nałożenie pudru to drugi krok podczas wykonywania zabiegu manicure japońskiego. Jego celem jest przywrócenie płytce pięknego, zdrowego połysku. Puder zabezpiecza składniki zawarte w paście (nakładamy ją w pierwszym kroku) przed zbyt szybkim wypłukaniem. W ten sposób witaminy i składniki mineralne mają szansę dotrzeć do macierzy i łożyska paznokcia, by jeszcze lepiej odżywić i wzmocnić płytkę. 

Rezultat

Zdrowa, doskonale odżywiona płytka paznokcia o wyjątkowym blasku. Dzięki manicure japońskiemu Twoje paznokcie odzyskają zdrowy wygląd i utracony blask. Jeśli Twoja płytka uległa osłabieniu w wyniku częstego nakładania hybryd lub żeli, lub po prostu codzienne czynności doprowadziły ją do osłabienia, zniweluj urazy, odżyw paznokcie i przywróć im dawny blask za pomocą prostego zabiegu jakim jest manicure japoński. Z zestawem od P.Shine wykonasz go bez trudu w domowym zaciszu.

Sposób użycia:

Puder nakładamy po zastosowaniu zielonej pasty P.Shine. Produkt wcieramy w płytkę przy użyciu różowej polerki z zestawu P.Shine.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem