Prostowanie Brazylijskie Kativa – więcej niż keratyna

Zabiegi prostowana keratynowego do samodzielnego przeprowadzania w domu zyskują coraz większą popularność ze względu na wygodę stosowania i trwały efekt. Prostowanie Brazylijskie Kativa cieszy się uznaniem osób, które z niego skorzystały. Sprawia, że włosy stają się naprawdę piękne, a przy tym mocne i zdrowe.

 

Tym, co wyróżnia zestaw Kativa jest dodatek oleju arganowego, zwanego „złotem Maroka”. To cenny składnik pielęgnujący, który nadaje włosom elastyczność, jedwabistą miękkość i dogłębnie je odżywia. Dzięki zastosowaniu go w produktach do keratynowego prostowania, od razu po zabiegu pasma są jedwabiście miękkie i pełne życia. Ponadto Kativa nie zawiera formaldehydu, który działa drażniąco na skórę i drogi oddechowe. Naturalny efekt prostych włosów utrzymuje się do 60 dni.

 

Dla kogo?

 

Prostowanie Brazylijskie Kativa to rozwiązanie dla osób, które zmagają się z puszącymi, wywijającymi się niekontrolowanie we wszystkie strony, łatwo odkształcającymi włosami. Łagodna, pozbawiona formaldehydu kuracja może nie poradzi sobie z zamianą afro w idealnie gładką taflę, jednakże z powodzeniem prostuje fale i loki. Jeśli Twoim problemem jest ich niekontrolowany skręt i puszenie, z pewnością jest to zabieg dla Ciebie. Włosy po prostowaniu keratynowym Kativa są proste, gładkie, „sypkie” w dotyku, jedwabiście miękkie i pełne witalności.

To także sposób na poprawę kondycji zniszczonych włosów. Keratyna, na której opiera się działanie tych produktów, jest pod wpływem prostownicy wbudowywana w strukturę włosów, także tam, gdzie jej naturalny zasób został uszkodzony. Zauważysz więc wyraźnie mocniejsze i zdrowsze pasma.

 

Kup zestaw do Brazylijskiego Prostowania Kativa – https://www.gobli.pl/kativa-keratynowe-prostowania-wlosow-zestaw-do-prostowanie-w-domu-p3242.

 

Jak pielęgnować?

 

Włosy po zabiegu keratynowego prostowania wymagają stosowania odpowiednich kosmetyków, aby nie skrócić trwałości rezultatów. Koniecznie jest stosowanie szamponów bez SLES i SLS, bez soli, sięganie po nieobciążające włosów, ale zapewniające im odpowiednie odżywienie i nawilżenie odżywki. Kativa stworzyła także własne kosmetyki do pielęgnacji po zabiegu, odpowiednie również dla włosów zniszczonych. Możesz wybrać gotowy zestaw Kativa Post albo zakupić osobno szampon, odżywkę i maskę. Zawierają one dodatkową dawkę keratyny, która przedłuży trwałość prostującego zabiegu i wzmocni włosy na długo.

Pamiętaj, iż nie należy farbować włosów na około dwa tygodnie przed oraz po prostującej kuracji Kativa. Może to wpływać na trwałość efektów.

 

Wybierz kosmetyki pielęgnacyjne po keratynowym prostowaniu w gotowym zestawie lub osobno -

https://www.gobli.pl/kativa-c4168.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem