Profesjonalne efekty farbowania dzięki Wella Colour Touch

Profesjonalne produkty Wella to sprawdzone kosmetyki lubiane przez fryzjerów w salonach, zapewniające przewidywalny, trwały efekt przy stosunkowo niskiej cenie. Do gamy profesjonalnych farb należy Wella Color Touch – przeznaczona do koloryzacji ton w ton. Nowoczesna formuła Light Color nie zawiera amoniaku, dzięki czemu farbowanie nie niszczy włosów i nie powoduje podrażnień nawet na wrażliwej skórze.

 

Koloryzacja Wella Color Touch              Farba Wella Color Touch

 

Koloryzacja ton w ton pozwala na podbicie naturalnego odcienia, dodanie mu głębi i intensywności, wyrównanie na przykład spłowiałych od słońca końców, przesunięcie naturalnej barwy włosów w kierunku chłodniejszej, bardziej złocistej lub kasztanowo miedzianej. W ten sposób uzyskać można także interesujące czerwienie i fiolety nie rozjaśniając włosów – na wyjściowym odcieniu o średnim poziomie jasności efekt będzie subtelny, pełen wielowymiarowych refleksów.

Wella Color Touch oferuje bogactwo odcieni: naturalne, naturalne nasycone, głębokie brązy, czerwienie, odcienie słoneczne oraz tonujące Special Mix i Relights. Tak jak i inne profesjonalne farby fryzjerskie, także i ta pozwala na mieszanie odcieni, dzięki czemu uzyskać można indywidualny efekt, dopasować temperaturę barwową do włosów klientki, stworzyć subtelne przejścia albo idealnie naturalny kolor podczas farbowania z pominięciem odrostów.

Wymieszany z emulsją krem koloryzujący łatwo się rozprowadza, docierając do każdego włosa, i nie spływa z pasm. Formuła została wzbogacona naturalnymi woskami i włóknami proteinowymi, co sprawia, że po zabiegu farbowania pasma są mocne, sprężyste, miękkie w dotyku i lśniące, zupełnie jak naturalne.

Zapoznaj się z dostępnymi odcieniami Wella Color Touch - https://www.gobli.pl/wella-color-touch-farba-do-wlosow-60ml-p1407 oraz Color Touch Plus.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem