Poznaj pachnące świeczki, które podbiły świat.

Yankee Candle

To świece zapachowe, na punkcie których zwariował świat. Unikatowe kompozycje zapachowe, oparte o dobrze znane nam aromaty, stały się obiektem pożądania milionów konsumentów na wszystkich kontynentach. Co w nich takiego wyjątkowego? Czy warto wciągnąć się w świeczkowe szaleństwo? I czy w końcu warte są swojej ceny?

Popularne Yankee Candle powstały w 1969 roku,

kiedy to 16-sto letni Mike Kittredge, szukając pomysłu na prezent Bożonarodzeniowy dla swojej mamy, a nie dysponując żadnymi funduszami na ten cel, postanowił wykonać własnoręcznie, domowym sposobem dekoracyjną świecę. Użył do tego domowego wosku, świecowych kredek, knota oraz kartonu po mleku. Ta niepozorna świeczka tak spodobała się sąsiadce chłopca, że postanowiła ją od niego odkupić. Młody Mike zachęcony tym sukcesem, zainwestował w kupno materiałów do stworzenia kolejnych egzemplarzy (jeden z nich faktycznie stał się prezentem dla matki). W późniejszym czasie ojciec nastolatka pomógł mu założyć sklepik, a następnie rozkręcić biznes, który dzisiaj podbija rynki na całym świecie.

Yankee Candle

Od czego zacząć?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego świece Yankee Candle są takie wyjątkowe – wypróbuj jej działanie na sobie. Wpuść do swojego domu wyjątkowy aromat, odpręż się i daj się ponieść fantazji. Zanurz się w przyjemnych wspomnieniach lub zaproś świąteczny klimat do swojego wnętrza. Zanim zdecydujesz się rozpocząć kolekcjonowanie Yankee w szklanych słojach – pomyśl o kupnie próbek, dzięki którym przekonasz się, czy Yankee są w ogóle dla Ciebie. Zapoznaj się z zapachem, zastanów się czy jego intensywność, odpowiada Twoim preferencjom, a dopiero później zainwestuj w kupno pełnowymiarowej świecy.

Yankee w dużym słoiku wystarczają nawet na 150 godzin ciągłego palenia,

a ich cena oscyluje w granicach 100 zł. Nie wszystkie zapachy, choć unikatowe i tworzone z dużą precyzją, okażą się zgodne z Twoim gustem. Na początek wybierz Yankee Candle Classic Wax. Ta malutka tarteletka, to aż 22 gramy wyjątkowego, pachnącego wosku, który pozwoli Ci rozpocząć wyjątkową przygodę z Yankee Candle. Wosk wystarcza aż na 8 godzin palenia, w czasie których przekonasz się, czy wybrany zapach nie jest dla Ciebie zbyt mdły lub zbyt intensywny. Jednorazowo warto pozostawić wosk zapalony na ok. 2 godziny, a następnie zrobić przerwę. Ponownie można zapalić wosk kolejnego dnia, by przekonać się czy zapach faktycznie nam odpowiada. Szeroki wybór różnorodnych opcji pozwoli nam z pewnością wybrać świecę idealnie odpowiadającą naszym preferencjom.

Yankee Candle

Jeśli 8 godzin z Yankee Candle to dla nas zdecydowanie za mało,

wybierzmy Yankee Candle Samplers – te woski, to aż 15 godzin pachnących atrakcji. Wybierz kilka wyjątkowych zapachów i znajdź idealną kompozycję dla siebie. Wybieraj spośród produktów ze stałej oferty lub unikalnych, sezonowych kompozycji. Postaw na świąteczne zapachy, by wprowadzić do swojego domu prawdziwie Bożonarodzeniowy klimat. Wybierz soczyste, owocowe kompozycje, by przypomnieć sobie gorące, letnie wieczory. Postaw na delikatne, świeże zapachy, aby zaprosić do swojego domu pełen ciepła i rodzinności klimat.

Yankee Candle to niezwykłe produkty, które swoją popularnością obiegły cały świat.

150 kompozycji zapachowych, z których każda tworzona jest w niezwykle przemyślany i skrupulatny sposób. Jest to propozycja dla osób, uwielbiających indywidualne, pełne klimatu i wyjątkowości prezenty. Wybierz Yankee Candle dla siebie lub bliskiej osoby i zafunduj sobie odrobinę pachnącej przyjemności na każdy dzień roku.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem