Pomysły na prezent dla Ukochanej, Mamy, Siostry, Przyjaciółki

Gwiazdka coraz bliżej? Wiesz już co kupić Ukochanej, Mamie, Siostrze, Przyjaciółce? Brak pomysłów? Znam to i rozumiem. Dlatego stworzyłam propozycje zakupów z pięcioma kompletnymi listami prezentowymi. Zapraszam!

pomysły-na-prezent-dla-ukochanej

Co to za listy prezentowe?

Skomponowałam dla Was pięć „paczek” prezentowych dla każdej kobiety (znajdziesz je TUTAJ). Przy niektórych są zastrzeżenia - kiedy nie kupować danej propozycje, bo umówmy się, ciężko o prezent absolutnie dla każdego. Kryteria są bardzo łatwe do ustalenia, nie będziecie mieli z tym problemu. 

Listy mają różne warianty. W niektórych jest wersja podstawowa i rozszerzona, w innych piszę, że dany kosmetyk nie jest konieczny. Jednak dobrze radzą, jeśli możesz sobie pozwolić, kupuj pełne opcje. Te „paczki” nie są gotowymi zestawami kosmetyków. Gotowce bardzo często mają w sobie jakieś bardzo nietrafione sztuki. Chciałam takich niewypałów uniknąć. Wszystkie kosmetyki trzeba kupić oddzielnie (nie martw się, przy wszystkich są linki) i zapakować samemu. Tak naprawdę wystarczy dokupić ozdobne pudełko lub torebkę na prezent.

Co znajduje się w propozycjach prezentów? 

Przede wszystkim chciałam, żeby kosmetyki były uniwersalne. Żeby nie były ograniczone jednym konkretnym typem cery lub włosów, i sięgnąć mógł po nie każdy. To dobre i skuteczne produkty z dobrymi składami, które sprawdzą się u każdego. Dodatkowo są na czasie z nowinkami kosmetycznymi. Osoba obdarowywana będzie mieć okazję, żeby wypróbować nowych sposobów pielęgnacji lub makijażu, żeby urozmaicić coś w codziennej rutynie. Myślę, że to bardzo fajny akcent. 

Moje propozycje prezentów mają więc nie tylko sprawić radość, ale również poprawić kondycję twarzy, włosów czy dłoni. Na pewno ucieszyć, ale też nie trafić na półkę nietrafionych prezentów. Gwarantuję, że tak nie będzie. Listę prezentów znajdziesz TUTAJ. Wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej, chociaż wiem, że wybór nie będzie łatwy, bo wszystkie są bardzo kuszące. Mam nadzieję, że prezent gwiazdkowy w końcu przestanie spędzać Ci sen z powiek. Udanych zakupów!


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem