Perfekcyjnie podkreślone brwi ozdobą makijażu

Sztuka makijażu to dziedzina pielęgnacji, którą zgłębiamy niemal całe życie. Umiejętności poprawnego i efektownego wykonania makeupu możemy nabywać i doskonalić w różnorodny sposób: metodą prób i błędów, śledząc tutoriale dostępne w sieci, czytając książki o makijażu, czy uczęszczając na indywidualne lekcje u stylistek. Niemal zawsze jest tak, że kiedy wydaje nam się, że na jakiś temat wiemy już wystarczająco wiele, nagle pojawia się jakieś zagadnienie, które powoduje, że szeroko otwieramy oczy ze zdumienia. Z makijażem jest tak samo. Wiele profesjonalistek zwraca uwagę na to, że kobiety bardzo często przy wykonywaniu makijażu zaniedbują swoje brwi.

Jak to możliwe? Skupiamy się na dobrym doborze fluidu, uczymy się odpowiednio blendować cienie do oczu, ukrywać niedoskonałości cery, a nawet konturować twarz, a przy tym ciągle zapominamy o ważnym elemencie makeupu jakim są brwi. Być może dla wielu kobiet ten oczywisty element twarzy jest na tyle wyrazisty w swojej naturalnej postaci, że nie wymaga podkreślenia? Nic bardziej mylnego.

Dopiero wystylizowane i wypełnione brwi nabierają wyrazu, podkreślając tym samym oprawę oczu. Stają się prawdziwą wisienką na torcie, dopełnieniem makijażu, który staje się w ten sposób zamkniętą kompozycją. Jeśli nigdy wcześniej nie zaprzątałyśmy sobie głowy odpowiednim podkreśleniem brwi, wybierzmy produkt, który umożliwi nam kompleksowe działanie. Dobrym wyborem będzie tutaj żel do brwi renomowanej marki Wunder2. Wunderbrow Eyebrows Gel Black Brown – czyli czarno brązowy żel do brwi https://www.gobli.pl/wunder2-wunderbrow-eyebrows-gel-profesjonalny-zel-do-stylizacji-brwi-3g-p4286 Żel dzięki unikalnej technologii Permafix i zastrzeżonej recepturze Hair Fiber Complex umożliwia osiągnięcie efektu pół permanentnego makijażu. Żelowa konsystencja jest łatwa do rozprowadzenia i umożliwia szybką i bezproblemową aplikację. Drobinki z pigmentami koloru przywierają do powierzchni włoska i utrzymują się przez wiele godzin. Produkt nie kruszy się i nie osypuje, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnym makijażem przez długie godziny. Intuicyjna, wygodna szczoteczka zapewnia komfort użytkowania. Dzięki żelowi możemy osiągnąć różnorakie efekty – od delikatnego podkreślenia naturalnych brwi, aż do mocnego, wieczorowego looku, doskonałego na większe wyjścia.

Zaczynając przygodę z makijażem brwi warto postawić na początek na bardzo delikatną stylizację – zwykle bywa tak, że i ten naturalny efekt wyda nam się zbyt mocny i sztuczny. To zupełnie normalne i po kilku dniach przywykniemy do nowego wyglądu naszego makijażu. Po tym czasie będziemy mogły stopniować efekt stylizacji w taki sposób, by wybrać dla nas najkorzystniejszą opcję. Kiedy już na dobre oswoimy się z codzienną stylizacją brwi, nie uwierzymy, jak do tej pory mogłyśmy nie zwracać uwagi na tak ważny aspekt makeupu.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem