Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk
Sposób na odstające uszy.

Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk

W zestawie elastyczna czapeczka. Hipoalergiczny klej - nie wywołuje podrażnień. Szybka i bezproblemowa aplikacja, natychmiastowy efekt, wygodne i bezbolesne użytkowanie.
94,00 zł
Chwilowo brak


 • (3)
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Problem odstających uszu dotyka nawet 5% populacji i w większości zmagają się z nim dzieci. Jeśli w odpowiednim czasie nie zareagujemy, istnieje prawdopodobieństwo, że wada nie tylko nie zniknie, ale się pogłębi, stając się przyczyną poważnych kompleksów w przyszłości. Chcąc zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłość, warto szukać sprawdzonych i skutecznych metod, które już w dzieciństwie pozwolą wyeliminować problem odstających uszu.
 

Otostick Baby korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk – ten wyjątkowy korektor, to szybka i przede wszystkim bezbolesna metoda eliminacji przykrego problemu odstających uszu. Plastry można stosować u dzieci nawet od 3 miesiąca życia- dzięki temu zwiększa się szansa na szybkie poradzenie sobie z problemem. Dzięki ustawieniu ucha w prawidłowej pozycji istnieje szansa na widoczne zmniejszenie wady i błyskawiczne wyeliminowanie problemu. Plastry są całkowicie bezpieczne i wygodne w użyciu. Przytwierdzamy je do ucha i głowy za pomocą hipoalergicznego kleju. Dodatkowo w zestawie znajduje się elastyczna czapeczka do użycia w przypadku, gdyby dziecko próbowało samodzielnie zdjąć plaster. 

Rezultat

Prawidłowy wzrost ucha i eliminacja wady odstających uszu. Ciągłe stosowanie silikonowej protezy pozwala ustawić uszy w prawidłowej pozycji i wskazać im kierunek wzrostu. Dzięki szybkiemu wychwyceniu wady i natychmiastowej interwencji, Twoje dziecko ma szansę pozbyć się przykrego problemu bezboleśnie i szybko. Hipoalergiczny klej jest łagodny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Miękka, silikonowa proteza jest wygodna w użytkowaniu i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

Sposób użycia:

Protezę aplikujemy na płatek ucha i delikatnie przyklejamy jego drugi koniec do głowy. W razie potrzeby możemy użyć też elastycznej czapeczki, która zabezpieczy plaster przed odklejeniem. 

Marka
Otostick
Ocena:
2020-08-08

Czy ktoś potwierdzi ze przy dłuższym stosowaniu uszy bardziej przylegają do główki?


  Ocena:
  2019-05-06

  Plasterki używane niesystematycznie od 8 m-ca życia dziecka. Po około 6 m-cach użytkowania stwierdzam, iż problem odstającego ucha pozostał bez większych zmian. Ponadto produkt potrafił podrażnić skórę ucha bądź głowy przy korzystaniu z jednego plasterka bez przerwy powyżej 3 dni. Koryguje kształt ucha na czas w którym jest przyklejony.


   Ocena:
   2019-03-08

   Plasterki spełniają swoją funkcję tj. uszka maluszka nie zawijają się podczas przekręcania glowki. Jedyną ich wadą jest to, że część przyklejana do skóry głowy szybko się odkleja.


    Napisz swoją opinię

    Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk