Otostick

Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk

ocena ocena ocena ocena ocena 7.5/10 (opinii: 2 )
Cena: 86,70 PLN
Producent: Otostick
Model: 6800
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8437010702679
Opis produktu

Problem odstających uszu dotyka nawet 5% populacji i w większości zmagają się z nim dzieci. Jeśli w odpowiednim czasie nie zareagujemy, istnieje prawdopodobieństwo, że wada nie tylko nie zniknie, ale się pogłębi, stając się przyczyną poważnych kompleksów w przyszłości. Chcąc zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłość, warto szukać sprawdzonych i skutecznych metod, które już w dzieciństwie pozwolą wyeliminować problem odstających uszu.
 

Otostick Baby korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk – ten wyjątkowy korektor, to szybka i przede wszystkim bezbolesna metoda eliminacji przykrego problemu odstających uszu. Plastry można stosować u dzieci nawet od 3 miesiąca życia- dzięki temu zwiększa się szansa na szybkie poradzenie sobie z problemem. Dzięki ustawieniu ucha w prawidłowej pozycji istnieje szansa na widoczne zmniejszenie wady i błyskawiczne wyeliminowanie problemu. Plastry są całkowicie bezpieczne i wygodne w użyciu. Przytwierdzamy je do ucha i głowy za pomocą hipoalergicznego kleju. Dodatkowo w zestawie znajduje się elastyczna czapeczka do użycia w przypadku, gdyby dziecko próbowało samodzielnie zdjąć plaster. 

Rezultat

Prawidłowy wzrost ucha i eliminacja wady odstających uszu. Ciągłe stosowanie silikonowej protezy pozwala ustawić uszy w prawidłowej pozycji i wskazać im kierunek wzrostu. Dzięki szybkiemu wychwyceniu wady i natychmiastowej interwencji, Twoje dziecko ma szansę pozbyć się przykrego problemu bezboleśnie i szybko. Hipoalergiczny klej jest łagodny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Miękka, silikonowa proteza jest wygodna w użytkowaniu i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

Sposób użycia:

Protezę aplikujemy na płatek ucha i delikatnie przyklejamy jego drugi koniec do głowy. W razie potrzeby możemy użyć też elastycznej czapeczki, która zabezpieczy plaster przed odklejeniem. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 6/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Poniedziałek, 6 Maj 2019 (23:25)
Plasterki używane niesystematycznie od 8 m-ca życia dziecka. Po około 6 m-cach użytkowania stwierdzam, iż problem odstającego ucha pozostał bez większych zmian. Ponadto produkt potrafił podrażnić skórę ucha bądź głowy przy korzystaniu z jednego plasterka bez przerwy powyżej 3 dni. Koryguje kształt ucha na czas w którym jest przyklejony.
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 8 Marzec 2019 (12:02)
Plasterki spełniają swoją funkcję tj. uszka maluszka nie zawijają się podczas przekręcania glowki. Jedyną ich wadą jest to, że część przyklejana do skóry głowy szybko się odkleja.

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem