0

Otostick

Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk

Otostick Baby, korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 83,00 PLN
Stara cena: 85,00 PLN
Producent: Otostick
Model: 6800
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Problem odstających uszu dotyka nawet 5% populacji i w większości zmagają się z nim dzieci. Jeśli w odpowiednim czasie nie zareagujemy, istnieje prawdopodobieństwo, że wada nie tylko nie zniknie, ale się pogłębi, stając się przyczyną poważnych kompleksów w przyszłości. Chcąc zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłość, warto szukać sprawdzonych i skutecznych metod, które już w dzieciństwie pozwolą wyeliminować problem odstających uszu.
 

Otostick Baby korektor estetyczny do uszu dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia 8 sztuk – ten wyjątkowy korektor, to szybka i przede wszystkim bezbolesna metoda eliminacji przykrego problemu odstających uszu. Plastry można stosować u dzieci nawet od 3 miesiąca życia- dzięki temu zwiększa się szansa na szybkie poradzenie sobie z problemem. Dzięki ustawieniu ucha w prawidłowej pozycji istnieje szansa na widoczne zmniejszenie wady i błyskawiczne wyeliminowanie problemu. Plastry są całkowicie bezpieczne i wygodne w użyciu. Przytwierdzamy je do ucha i głowy za pomocą hipoalergicznego kleju. Dodatkowo w zestawie znajduje się elastyczna czapeczka do użycia w przypadku, gdyby dziecko próbowało samodzielnie zdjąć plaster. 

Rezultat

Prawidłowy wzrost ucha i eliminacja wady odstających uszu. Ciągłe stosowanie silikonowej protezy pozwala ustawić uszy w prawidłowej pozycji i wskazać im kierunek wzrostu. Dzięki szybkiemu wychwyceniu wady i natychmiastowej interwencji, Twoje dziecko ma szansę pozbyć się przykrego problemu bezboleśnie i szybko. Hipoalergiczny klej jest łagodny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Miękka, silikonowa proteza jest wygodna w użytkowaniu i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

Sposób użycia:

Protezę aplikujemy na płatek ucha i delikatnie przyklejamy jego drugi koniec do głowy. W razie potrzeby możemy użyć też elastycznej czapeczki, która zabezpieczy plaster przed odklejeniem. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem