Olivia Garden PRO Brushes

Olivia Garden PRO Thermal Soft 33mm szczotka wałek do modelowania

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 31,70 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9509
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343006998
Opis produktu
Pielęgnacja i stylizacja włosów to nie tylko aplikacja odpowiednich kosmetyków, ale również sprzęty i akcesoria fryzjerskie, które pomagają nam w stylizacji. Większość z nas używa szczotki do włosów tylko podczas codziennego rozczesywania pasm, zwłaszcza gdy są one długie. Zmień ten nawyk i rozpocznij przygodę z domową stylizacją dzięki profesjonalnym szczotkom firmy Olivia Garden.
Olivia Garden Pro Thermal Soft to profesjonalna szczotka do włosów, która posiada termiczną powłokę, zapobiegającą elektryzowaniu się pasm. Szczotka przyspiesza suszenie włosów, poprzez specjalne otwory umieszczone w korpusie, dzięki którym przepływ powietrza jest optymalny.
Miękkie włosie szczotki ma działanie antystatyczne przez co pkosmyki nie elektryzują się. Narzędzie fryzjerskie firmy Olivia Garden chroni pasma podczas czesania przed nadmierną ilością złamań struktury włosa. Szczotka ułatwia modelowanie fryzury. Przeznaczona jest do delikatnych, cienkich i farbowanych włosów.
Uchwyt szczotki jest antypoślizgowy, bezszwowy i idealnie dopasowuje się do ręki. Rączka produktu ułatwia obracanie szczotki podczas wykonywania stylizacji. W rękojeści umieszczony jest wyjmowany szpikulec.
Rezultat:
  • przyspieszone suszenie włosów,
  • łatwe i przyjemne modelowanie,
  • nie elektryzuje włosów,
  • ochrona przed złamaniami,
  • łatwe rozczesywanie.
Sposób użycia:
Używaj szczotki do modelowania włosów. Nawiń wilgotne pasma na głowicę i susz je przy użyciu suszarki.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem