Olivia Garden Nano Thermic

Olivia Garden Nano Thermic Contour NT-C42 szczotka złota wyprofilowana

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 53,97 PLN
Stara cena: 68,20 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9677
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343006103
Opis produktu
Olivia Garden to doskonała firma specjalizująca się w tworzeniu arcydzieł wśród szczotek. To doskonałe produktu, mocno spersonalizowane pod kątem wymagań klientów. Fantastycznie sprawdzają się zarówno przy codziennym użytku w domowym zaciszu jak również w pełni profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Olivia Garden Nano Thermic Contour NT-C42 to okrągła szczotka wykonana według zasad technologii nanotermicznych i technologii turmalinowo-jonowej. Dzięki zastosowaniu takich materiałów szczotka zmniejsza oraz niweluje problemy z elektrostatycznością włosów. Skutecznie domyka łuski w łodydze włosa, pozostawiając pasma pełne nawilżenia i zdrowego blasku. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z ciepłem z urządzenia do stylizacji.
Kolejną ważną cechą, każdej dobrej szczotki jest zastosowanie odpowiedniego włosia. Unikatowy, falisty kształt włosia oraz jego nylonowa konstrukcja sprawdza się w ochronie przed wysoką temperaturą. Jest ono naładowane jonowo, niwelując problemy z elektryzowaniem, a zaokrąglone i miękkie końcówki w sposób delikatny obchodzą się ze skórą i pasmami, nie uszkadzając ich. Duże otwory wentylacyjne pozwalają na swobodny przepływ powietrza, przyśpieszając czas suszenia oraz niwelując przegrzewanie.
Każdy element szczotek Olivia Garden jest dopracowany. Również uchwyt został tak wyprofilowany by dobrze leżeć w dłoni. Lekka waga szczotki zapewnia przyjemną, wielogodzinną pracę, bez nadwyrężania nadgarstka i ręki.
Rezultat:
  • perfekcyjnie wymodelowane włosy,
  • łatwa i szybka praca szczotką,
  • łuski pasm pięknie wygładzone, 
  • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu,
  • przyspiesza suszenie,
  • nabłyszczone i wypielęgnowane włosy.
Sposób użycia:
Modeluj włosy wedle uznania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem