Olivia Garden Nano Thermic

Olivia Garden Nano Thermic Contour NT-C32 szczotka złota antystatyczna

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 47,97 PLN
Stara cena: 60,60 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9676
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343006097
Opis produktu
Olivia Garden Nano Thermic Contour NT-C32 to rewelacyjna, okrągła szczotka do włosów, służąca do modelowania. Tworzenie szczotek zgodnie z duchem dwóch kluczowych technologii, jakimi są technologia nanotermiczna oraz turmalinowo-jonowa, pozwala na stworzenie idealnego produktu, który oprócz modelowania, będzie nadawał zdrowego połysku, zmieszał elektryzowanie się włosów, niwelował procesy przesuszania się pasm, nadając promiennego blasku.
W szczotce zostało zastosowane włosie z dzika oraz nylonu. Taka mieszanka pozwala na lekkie stymulowanie skóry głowy oraz wygładzenie, blask i objętość. Nylonowe włosie zostało dopracowane tak, by nie doprowadzać do uszkodzeń włosów, poprzez zaokrąglenie końcówek nylonowych igiełek. Beczka, w której jest osadzone włosie, przylega do skóry głowy, podnosząc efekt push up, oraz utrwalając stylizację na dłużej. Duże otwory wentylacyjne chronią przed przegrzaniem, zwiększając przepływ powietrza oraz skracając czas suszenia.
Szczotka została dopracowana w każdym elemencie, posiada wygodny, ergonomicznych uchwyt, nie wyślizgujący się z ręki. Na końcu szczotki znajduje się wysuwany szpikulec służąc do rozdzielania pasm przy stylizacji. Szczotka jest ultralekka i wspaniale sprawdzi się nie tylko do codziennych domowych stylizacji, ale również do wielogodzinnej pracy w salonie fryzjerskim.
Rezultat:
  • nabłyszcza,
  • niweluje elektryzowanie się,
  • przyspiesza suszenie,
  • precyzyjnie stylizuje,
  • posiada antypoślizgowy uchwyt,
  • ułatwia pracę fryzjerów.
Sposób użycia:
Stosować do stylizacji z użyciem suszarki.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem