Olivia Garden Heat Pro

Olivia Garden Heat Pro HP-22 szczotka do pracy z wysoką temperaturą

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 41,97 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9476
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343006691
Opis produktu
Modelowanie włosów jest nieodzownym elementem, gdy chcemy odbić włosy od nasady czy stworzyć trwałą stylizację. Dobrej jakości szczotka potrafi przyśpieszyć proces stylizacji, oraz upiększyć włosy.

Olivia Garden Heat Pro to okrągła szczotka do modelowania, rewelacyjnie sprawdzi się w profesjonalnym salonie w rękach fryzjera, oraz w domowym zaciszu przyśpieszy i usprawni proces suszenia oraz modelowania. Pokocha ją każda kobieta, która bez modelowania nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Szczotka została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób. Technologia, jaka została zastosowana w lufie szczotki, opiera się na wykorzystaniu miedzianego materiału, by nagrzewać się dwukrotnie szybciej i zdecydowanie dłużej je utrzymywać. Wpływa to na ultra szybkie suszenie i skrócenie całego procesu stylizacji.

Zastosowanie szczeciny Nylgard, wpływa na perfekcyjne rozczesywanie pasm, posiada odporność na temperaturę aż do 290 stopni C, dzięki czemu utrwala kształt stworzonej fryzury. Zoptymalizowanie przepływu powietrza przez szczotkę, podnosi prędkość ich suszenia, bez niebezpiecznego przegrzewania. Zastosowanie dużych otworów powietrznych niweluje możliwość przegrzania. Rękojeść szczotki została stworzona tak, by idealnie leżeć w dłoni, by nie zsuwała się zastosowany został antypoślizgowy materiał, podnoszący komfort użycia do maksimum. Na samym końcu szczotki znajduje się wyjmowany szpikulec, by móc szybko i skutecznie oddzielać pasma od siebie przy suszeniu.
Rezultat:
  • przyśpieszenie pracy dzięki zastosowaniu miedzianych elementów,
  • wysokiej jakości szczecina odporna na temperaturę do 290°C,
  • antypoślizgowy uchwyt szczotki,
  • wyjmowany szpikulec dla precyzyjnego oddzielania pasm,
  • zróżnicowanie rozmiarów szczotki.
Sposób użycia:
Używać szczotkę do stylizacji fryzury z użyciem suszarki.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem