Olivia Garden Fingerbrush Blush - nowa szata graficzna kultowych szczotek

Czy są tu miłośniczki szczotek Olivia Garden? Jeśli już je znasz, musisz mieć nową, jeśli jeszcze nie znasz… Też musisz mieć! Jakość pozostaje ta sama, ale te kolory… Zobaczcie sami.

olivia garden fingerbrush

Kilka słów o FingerBrush

To moje ulubione szczotki do włosów. Kiedy przerzucałam się na Fingerbrush, nie mogłam uwierzyć, jak dobra może być szczotka. W to, jaka pomiędzy szczotkami może być różnica, również. Za co je lubię? 

  • wygląd. Oczywiście nie oceniamy książki po okładce, a szczotki po wyglądzie, ale doceniam je za nietuzinkowy design. Lubię, kiedy akcesoria fajnie wyglądają i są również gadżetami.
  • dokładnie rozczesywanie włosów. Dopiero kiedy zaczęłam używać szczotki Olivia Garden, zrozumiałam, jak ciężko szło innym szczotkom rozplątywanie włosów. Wydawało mi się, że wszystko jest w porządku, ale nie było. Inne szczotki szarpały, wyrywały włosy. Już nie mówię o ich wciąganiu w rękojeść. Kiedy przerzuciłam się na Fingerbrush, okazało się, że moje włosy da się bezboleśnie i szybko rozczesać.
  • delikatność. Bez szarpania, bez przerywania i wyrywania. Oczywiście, żeby jak najmniej urazowo rozczesać włosy, trzeba zastosować odpowiednią technikę (z tego wpisu dowiesz się, jak prawidłowo rozczesać włosy).
  • wytrzymałość. Szczotka była ze mną na kilku wyjazdach, często jeździ ze mną autem, kiedy wiem, że będę chciała rozczesać włosy przed ważnym spotkaniem. Nie mam pojęcia, ile zaliczyła upadków. Używam jej, susząc włosy. Mam Nic nie jest w stanie jej naruszyć! Nadal wygląda, jak nowa i podejrzewam, że podłuży mi długie, długie lata.
  • cena. Według mnie jest naprawdę niska. Biorąc pod uwagę tę jakość i wytrzymałość szczotki, jest to zakup na kilkanaście lat. Cena bardzo atrakcyjna.

Jak dbać o szczotkę, jak czesać włosy?

O tym powstał już długi i treściwy wpis znajdziesz go TUTAJ). Nie będę się powtarzać, więc jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam Cię tutaj. Dowiesz się, jak prawidłowo czesać włosy, tak aby w ogóle ich nie wyrywać. Przeczytasz również o tym, jak często myć szczotkę i jak to zrobić.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem