Olivia Garden Fingerbrush

Olivia Garden Fingerbrush Blush Coral szczotka z włosiem dzika

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 44,00 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 13487
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343011985
Opis produktu
Idealnie rozdzielone pasma bez szarpania? Teraz to możliwe! Jeśli codzienna stylizacja kojarzy Ci się z nieprzyjemnym obowiązkiem, wypróbuj innowacyjną szczotkę Olivia Garden i odkryj nowy sposób na delikatną stylizację.

Olivia Garden Finger Brush to nowe wydanie kultowej szczotki Fingerbrush. Jest to produkt do codziennej pielęgnacji włosów – ta rewolucyjna szczotka delikatnie rozdzieli Twoje pasma, zapewniając im skuteczną ochronę przed szarpaniem, łamaniem i uszkodzeniami. Szczotka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu włosów. Nadaje się do każdego rodzaju pasm. Idealnie rozczeszesz nią zarówno krótkie, jak i długie włosy. Unikalna budowa i szeroki rozstaw zębów gwarantują doskonałą pielęgnację nawet grubych i bardzo opornych włosów. Delikatne włosie z dzika, łagodnie rozdziela pojedyncze pasma włosów, nie narażając ich na uszkodzenia. Ceramiczne końce z kulką delikatnie masują skórę głowy pobudzając krążenie.
Zalety szczotki Fingerbrush:
  • idealnie rozczesane włosy bez uszkodzeń,
  • dzięki specyficznej budowie i szerokiemu rozstawowi zębów doskonale rozczesuje nawet najgrubsze i najbardziej oporne włosy,
  • delikatne włosie z dzika łagodnie pielęgnuje pasma, a ceramiczne igły zakończone kulką łagodnie masują skórę głowy, pobudzając krążenie,
  • szczotka posiada ergonomiczny uchwyt, który doskonale leży w dłoni i ułatwia stylizację,
  • ładny i nowoczesny design.

Sposób użycia:

Delikatnie szczotkujemy włosy zaczynając od końców, stopniowo przesuwając się w kierunku nasady. Szczotki możemy użyć do masażu głowy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem