Olivia Garden Eco Hair

Olivia Garden EcoHair Bambus Thermal bambusowa szczotka antystatyczna z jonizacją

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 43,47 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 12666
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343015792
Opis produktu
Każda z nas pragnie czuć się piękna i zadbana każdego dnia. Aby zaoszczędzić trochę czasu podczas codziennego modelowania włosów postaw na szczotkę Eco Hair Bambus od Olivia Garden.
Szczotka została stworzona przez profesjonalistów, dla których ważny jest zarówno spektakularny i trwały efekt jak i czas wykonania fryzury. Z jej pomocą układanie fryzury stanie się niezwykle proste. Bambusowa rączka jest bardzo lekka i wygodna w trzymaniu. Dodatkowo jest całkowicie biodegradowalna. Natomiast włosie jest stworzone z wysokiej jakości nylonu jonizowanego. Dzięki takiej technologii fryzura szybko nabiera pożądanego kształtu, włosy nie plączą się i nie elektryzują. Dodatkowo włosy zostają wygładzone i błyszczące. Ponieważ w szczotce zaprojektowano specjalne otwory, przez które przepływa ciepłe powietrze suszarki, czas modelowania fryzury znacząco się skraca. Bambusowa rączka oraz specjalnie dobrane włosie są bardzo trwałe, a sama szczotka posłuży nam przez wiele lat. Łatwo się ją czyści i nie wymaga ona specjalnej konserwacji.
Rezultat:
  • wygodny antypoślizgowy uchwyt,
  • szybkie modelowanie włosów,
  • długotrwałe nadanie objętości fryzurze i odbicie włosów u nasady,
  • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu,
  • dodaje blasku i wygładza.
Sposób użycia:
Szczotki używaj do codziennego modelowania włosów. Z jej pomocą dodasz im objętości oraz odbijesz pasma u nasady. Nadaje się do każdego rodzaju włosów oraz różnych rodzajów fryzur.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem