0

Olivia Garden Ceramic Ion

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 55 termiczna szczotka do włosów do modelowania

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 55 termiczna szczotka do włosów do modelowania

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 49,97 PLN
Stara cena: 56,47 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 6617
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343007490
Opis produktu

Fryzura pełna niezwykłej objętości? Doskonale ułożone pasma, końcówki wywinięte w odpowiednim kierunku? Właśnie za to kochamy wizyty w salonach fryzjerskich. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy możesz samodzielnie osiągnąć efekt jak z salonu – teraz to możliwe. Wystarczy, że do codziennej stylizacji użyjesz niepowtarzalnych szczotek Olivia Garden, które nadadzą Twoim włosom pożądany kształt, a jednocześnie doskonale zadbają o ich kondycję.

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL – te profesjonalne, ceramiczne szczotki o wydłużonej nasadzie mogą być z powodzeniem używane w domu lub w salonie fryzjerskim. Z ich pomocą wyczarujesz fenomenalne stylizacje, które przetrwają w nienaruszonym stanie cały dzień. Wydłużona szczotka do modelowania nada upragniony kształt Twoim pasmom. Z jej użyciem bez trudu stworzysz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Szczotka wygładza włosy, nadając im miękkość i puszystość. Ceramiczna powłoka i jonizowana szczecina skutecznie zapobiegają elektryzowaniu włosów, byś mogła cieszyć się zdyscyplinowaną i elegancką fryzurą każdego dnia. Wyjmowany szpikulec ułatwi stylizację fryzury, a wygodna rączka i ergonomiczny kształt zapewnią jeszcze przyjemniejsze użytkowanie.

Rezultat

Doskonale ułożone, pełne puszystej objętości włosy. Szczotka pozwoli ułożyć zarówno eleganckie, jak i bardziej wymyślne fryzury. Dzięki wyjmowanemu szpikulcowi codzienna stylizacja stanie się jeszcze prostsza. Antystatyczna powłoka z jonizacją zapobiegnie elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Specjalna budowa i wydłużony korpus skracają czas suszenia włosów nawet o 25% w porównaniu do innych szczotek dostępnych na rynku. Delikatne, nylonowe włoski wygładzają i nabłyszczają włosy, jednocześnie zapobiegając uczuciu ciągnięcia i szarpania podczas stylizacji. 

Sposób użycia:

Używaj szczotki do stylizacji włosów. Nawijaj wilgotne pasma na głowicę i susz je przy użyciu suszarki. 

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem