Olivia Garden Ceramic Ion

Olivia Garden Ceramic Ion RÓŻOWA 45mm szczotka okrągła do modelowania

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 43,47 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9496
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343006264
Opis produktu
Olivia Garden Ceramic Ion 45mm to kolejna, rewelacyjna szczotka do włosów z serii Pink Edition o nieco większej średnicy od siostrzanej szczotki 35mm. Olivia Garden tworzy dla swoich klientów szczotki wysokiej jakości, które fantastycznie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych salonach, jak również w domowym zaciszu.

Dzięki wykorzystaniu technologii turmalinowo-jonowej, wysoka jakość szczotki przekłada się na niwelowanie problemów z nieprzyjemnym elektryzowaniem się pasm. Jest to możliwe dzięki procesowi jaki ma zjawisko, a mianowicie łuski włosa zostają domknięte, a odpowiedni stopień nawilżenia pozostaje wewnątrz włosa, bez możliwości ucieczki na zewnątrz. Efektem tego jest wspaniały blask, miękkość i zdrowy wygląd fryzury. Szczotka najlepiej współgra wraz z urządzeniem emitującym ciepło, jaki jest suszarka, dzięki czemu włosy poddawają się z łatwością wymodelowaniu. Zastosowanie nylonowych włókien, naładowanych jonowo wpływa pozytywnie na zachowanie się włosów, poprzez blask i dyscyplinę. Ceramiczna powłoka bębna szczotki, pozwala na równomierne i szybkie rozejście się ciepła bez niepotrzebnego i destrukcyjnego przegrzewania. Duże otwory wentylacyjne pozwalają na odprowadzenie powietrza i harmonijny jego przepływ.

Uchwyt szczotki dobrze trzyma się w dłoni, ułatwiając manewrowanie podczas stylizacji, nie ślizga się, nie wypada z ręki. Dbając o narzędzie pracy fryzjera, jakim są jego ręce, szczotka została stworzona z niewielką wagą, by optymalnie podnieść komfort wielogodzinnej pracy w salonie. Na końcu szczotki znajduje się wyciągany szpikulec.
Rezultat:
  • zdrowy wygląd i blask pasm,
  • wymodelowane, zdyscyplinowane włosy,
  • domknięte łuskiz
  • zniwelowane elektryzowanie się.
Sposób użycia:
Umyte i wilgotne włosy modelować na szczotce.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem