Olaplex

Olaplex No2 Bond Perfector 2l, drugi krok w kuracji regenerującej zniszczone włosy 2000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 799,99 PLN
Stara cena: 849,99 PLN
Producent: Olaplex
Model: 6318
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 896364002381
Opis produktu

 Twoje włosy są słabe, zniszczone, zmęczone codziennymi zabiegami stylizacyjnymi i częstą koloryzacją? Zadbaj o nie w profesjonalny sposób i sięgnij po odbudowującą kurację Olaplex. Ten innowacyjny zabieg to gwarancja najwyższej jakości, której zaufały gwiazdy światowego formatu. Wypróbuj Olaplex na swoich włosach i uzyskaj efekt pięknych, lśniących i zdrowych pasm aż po same końce.

Olaplex No2 Bond Perfector 2l, drugi krok w kuracji regenerującej zniszczone włosy – Olaplex to innoowacyjny zabieg, który podbija serca milionów kobiet. Regularnie kurację stosują gwiazdy Hollywood jak Jennifer Lopez, czy Kim Kardashian. Wypróbuj zabieg na swoich włosach i zobacz, jak Twoje włosy odzyskują zdrowy, energiczny i pełen wigoru wygląd. Drugi krok w kuracji Olaplex to utrwalanie wiązań siarczkowych, który wzmacnia działanie Multipliera. Produkt przenika przez powierzchnię włosa i wnika do jego wnętrza, tam uwalniając skoncentrowane działanie. Opatentowana formuła Olaplex sprawia, że włosy stają się jedwabiście miękkie, gładkie i wspaniale błyszczące. Unikalna kompozycja składników pozwala nawet na radykalną zmianę koloru włosów, bez ich uszkodzenia. Chroni włosy poddawane częstym zabiegom fryzjerskim i stylizacjom z użyciem ciepła. 

Rezultat

 Wyraźnie zdrowsze, mocniejsze i znacznie piękniejsze włosy już po jednym zabiegu! Dzięki unikalnej i opatentowanej formule Olaplex, nasze włosy odzyskują zdrowy i piękny wygląd. Stają się jedwabiście gładkie, delikatne i lśniące. Krok 2 kuracji przedłuża i wzmacnia działanie Bond Multiplier 1, jednocześnie wnikając do wnętrza włosa naprawia zerwane wiązania dwusiarczkowe. Produkt przywraca pasmom zdrowy, mocny wygląd. Chroni je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, wysokiej temperatury. Może być stosowany przed i po zabiegach chemicznych. Przeznaczony do użytku profesjonalnego. Umożliwia nawet radykalną zmianę koloru bez osłabienia kondycji włosów. Dzięki temu innowacyjnemu zabiegowi nasze pasma na dłużej pozostaną piękne i delikatne. 

Sposób użycia:

 Produkt należy aplikować w kolejności i w sposób podany przez producenta na ulotce dołączonej do opakowania.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem