Olaplex dla mocnych włosów, RevitaLash dla pięknych rzęs

Wiosna to czas, kiedy chcemy szczególnie o siebie zadbać. Nie tylko dlatego, że zrzucamy wreszcie płaszcze, czapki i szaliki. Także dlatego, że z przypływem energii, chcemy działać, ulepszać swoje otoczenie – i swój wygląd. Po to, aby odzwierciedlał naszą wewnętrzną witalność. Warto więc zainteresować się produktami wspomagającymi regenerację zarówno włosów (jak innowacyjny Olaplex stosowany podczas i po farbowaniu ) dostępny TUTAJ, jak i rzęs i brwi (tutaj z pomocą przyjdzie RevitaLash) dostępne TUTAJ.

Te dwie marki, które znalazły się naszej ofercie, to innowacyjne, ale jednocześnie sprawdzone już przez wiele kobiet na świecie formuły.

Jeżeli planujesz zmianę koloru włosów na wiosnę, lub też farbujesz je regularnie – warto wypróbować Olaplex. Który zresztą składa się nie tylko z utrwalającego efekt płynu, który klientki mogą stosować w domu. To przede wszystkim dwustopniowy zabieg przeznaczony do stosowania podczas profesjonalnej koloryzacji. Jego innowacyjność polega na działaniu na poziomie molekularnym, tam, gdzie następują uszkodzenia włosów. Olaplex odbudowuja i wzmacnia mostki dwusiarczkowe – wiązania cząsteczkowe w białkach tworzących włókna włosowe. To sprawia, że wszystkie uszkodzenia, jakie powstałyby podczas farbowania i rozjaśniania, są na bieżąco odbudowywane. Innowacyjna substancja odbudowuje również te zniszczone na skutek wcześniejszych zabiegów czy innych szkodliwych czynników. Takie działanie umożliwia spektakularne metamorfozy z rozjaśnianiem o wiele tonów bez ryzyka „spalenia” pasm. Umożliwia także koloryzację na włosach bardzo zniszczonych, sprawiając, że nie tylko zyskują nowy kolor, ale są też odbudowane – zdrowsze i mocniejsze niż wcześniej.

Zabieg przy tym jest bardzo prosty w zastosowaniu, nie wymaga dodatkowych długich minut ani godzin spędzonych z preparatem na głowie w salonie. Pierwszy składnik zestawu – Bond Multiplier No.1 – dodaje się bowiem do farby/rozjaśniacza i nakłada równocześnie. Utrwalający i wzmacniający jego działanie Bond Perfektor No.2 wystarczy natomiast nałożyć na włosy na kilka minut, po czym zastosować szampon i odżywkę. Dopełniający tego niezwykłego zabiegu Olaplex Hair Perfector No.3 utrwala i podtrzymuje rezultat stosowany pomiędzy zabiegami. Może też posłużyć jako przygotowanie zniszczonych i osłabionych włosów przed koloryzacją. Ten produkt klientki mogą stosować samodzielnie w domu, raz w tygodniu jak maskę do włosów.

Nasza wiosenna metamorfoza to jednak nie tylko włosy. Jeśli suche powietrze w pomieszczeniach, mróz i dieta uboższa w świeże owoce i warzywa odbiły się zimą również na kondycji Twoich rzęs – a może nigdy nie były one tak długie i mocne, jak byś sobie tego życzyła – z pomocą przyjdzie cała seria produktów RevitaLash.

Za powstaniem marki stoi historia, potwierdzająca, że stworzona została ona z największą troską. Bowiem Michał Brinkenhoff, z zawodu będący okulistą, szukał czegoś, co pozwoli odzyskać piękne rzęsy jego żonie, mającej za sobą walkę z rakiem piersi i chemioterapię. Zgromadzony przez niego zespół chemików i kosmetologów opracował pierwszą odżywkę, stymulującą wzrost rzęs i wzmacniającą je. Produkt, który okazał się rzeczywiście bardzo skuteczny, trafił do sprzedaży, aby skorzystać z niego mogła każda kobieta. Dzisiaj RevitaLash to nie tylko klasyczna odżywka, ale i pielęgnujące maskary wraz z dodającą objętości bazą, rozświetlający ołówek przeznaczony nie tylko do powiek, seria produktów do pielęgnacji i stylizacji brwi, a nawet odżywka do włosów, oparta na tych samych stymulujących porost składnikach. Niezależnie od tego, czy dopiero zastanawiasz się nad wypróbowaniem tych kosmeceutyków, czy miałaś okazję już się do nich przekonać – możesz zakupić jeden z zestawów RevitaLash, w którym kilka miesięcy kuracji dostaniesz w niższej cenie.

I jeśli przyszło Ci przez myśl, że ktoś mógłby uznać to wszystko za zbytek próżności – w świecie kolorowych magazynów i sezonowych diet od dbania o urodę nie da się uciec. Zdrowe, długie włosy i wyraziste rzęsy atrybutami kobiecości są natomiast od stuleci, wiążąc się i dzisiaj z pewnością siebie. Dlatego warto działać u źródła, zadbać o ich właściwą kondycję, aby były ozdobą nawet bez makijażu i wystylizowanej fryzury – wtedy nie musisz skupiać na nich całej swojej uwagi.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem