Oceanic

Oceanic Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 45,97 PLN
Producent: Oceanic
Model: 9606
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5900116020419
Opis produktu
Rzęsy stanowią ozdobę twarzy, szczególnie oczu, które są przecież zwierciadłem duszy. Odpowiednio podkreślone poprawiają wizerunek całej twarzy, sprawiając, że staje się ona bardziej wyrazista i szybciej przyciąga uwagę do naszego spojrzenia. Jednak rzęsy, tak samo, jak każda inna część ciała, wymagają specjalnej pielęgnacji. Jak dbać o rzęsy?

Stosując specjalne serum do rzęs Oceanic Long 4 Lashes, które nie tylko przyspiesza ich wzrost, ale również zapewnia im mocną strukturę. Produkt stworzony został na bazie innowacyjnej receptury bimatoprost, która odpowiada za szybki, prawidłowy wzrost rzęs. Kolejnym składnikiem aktywnym serum jest kwas hialuronowy – substancja znana ze swoich właściwości nawilżających i wygładzających. Dzięki prowitaminie B5 nasze rzęsy będą mocniejsze i bardziej elastyczne. Stosując systematycznie kurację Oceanic Long 4 Lashes, skutecznie poprawimy wygląd rzęs, a co za tym idzie, także całej twarzy.
Zalety stosowania serum do rzęs Oceanic Long 4 Lashes
  • rzęsy mocniejsze i bardziej lśniące;
  • poprawa struktury;
  • nawilżenie i wygładzenie;
  • ekstremalne zagęszczenie i wydłużenie rzęs.
Sposób używania
Za pomocą pędzelka-aplikatora, niewielką ilość serum nałóż jednym pociągnięciem na oczyszczoną i osuszoną suchą skórę powiek wzdłuż górnej linii rzęs. Nie stosować do wnętrza oka oraz na dolną linię rzęs. Przed aplikacją należy zdjąć szkła kontaktowe, serum może być stosowane po hennie rzęs i na makijaż permanentny. Stosować raz dziennie na noc.

Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną przez producenta.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem