0

Nioxin pozostałe

Nioxin Thickening Xtrafusion Treatment, kuracja zwiększająca grubość włosa 200ml

Nioxin Thickening Xtrafusion Treatment, kuracja zwiększająca grubość włosa 200ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 147,70 PLN
Producent: Nioxin
Model: 6887
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Twoje włosy w ostatnim czasie stały się cieńsze i rzadsze? Masz wrażenie, że z każdym dniem ich ubywa? Twoja fryzura pozbawiona jest objętości i lekkości, a Ty nie wiesz jak temu zaradzić? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które błyskawicznie przywróci Twojej fryzurze zdrowy i piękny wygląd. Dzięki profesjonalnej kuracji zagęszczającej, Twoje włosy odzyskają dawną formę, a Ty będziesz mogła cieszyć się pasmami pełnymi wspaniałej objętości.
 

Nioxin Thickening Xtrafusion Treatment, kuracja zwiększająca grubość włosa – ta profesjonalna kuracja została stworzona z myślą o włosach cienkich i pozbawionych objętości. Podczas cyklu życia włosa, pojedyncze włosy mogą wyraźnie zmniejszać swoją średnicę, co w efekcie prowadzi do widocznego ubytku objętości całej fryzury. Mogą być za to odpowiedzialne szkodliwe czynniki zewnętrzne, działanie promieni UV, przebyte choroby, ciąża, ogólne osłabienie organizmu. By temu zaradzić, warto sięgnąć po skuteczną i trwałą kurację zagęszczającą i pogrubiającą od Nioxin. Aktywna formuła zawierająca pobudzającą kofeinę, odżywiającą witaminę D3 i łagodzący pantenol, doskonale pielęgnują włosy, eliminując problem zmniejszania się średnicy pasm.

Rezultat

Gęste, lekkie, pełne puszystej objętości włosy. Dzięki kuracji zagęszczającej, włosy widocznie zwiększają grubość pojedynczych pasm, stają się pobudzone do wzrostu i odporne na wypadanie. Pięknie się układają, są uniesione u nasady i cudownie puszyste. Zawarty w składzie pantenol skutecznie eliminuje podrażnienia i delikatnie nawilża, witamina D3 silnie odżywia, nawet mocno zniszczone pasma, a kofeina pobudza mieszki do wzrostu i wzmacnia włosy, zapobiegając ich wypadaniu.

Sposób użycia:

Produkt stosuj na mokre lub suche włosy. Nanieś dawkę bezpośrednio na skórę głowy i wmasuj opuszkami. Nie spłukuj. Stosuj raz dziennie.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem