Akcesoria

MOSER profesjonalny rozpylacz do wody, lekki i ergonomiczny

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 19,90 PLN
Producent: Moser
Model: 10527
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 0
Opis produktu
Wiele usług fryzjerskich wymaga lekkiego i równomiernego zwilżenia wybranej lub całej powierzchni włosów. Jest to konieczne na przykład przy wykonywaniu drobnych poprawek fryzjerskich czy obcinaniu grzywki. Do tego celu nie można używać mokrego pędzelka czy bieżącej wody z myjki, ponieważ efekt będzie inny od zamierzonego.

 

MOSER profesjonalny rozpylacz do wody z logo jest doskonałym akcesorium fryzjerskim, które może być użytkowane, zarówno w domu, jak i w każdym salonie. Rozpylacz został wykonany z aluminium, dzięki czemu butelka jest odporna na stłuczenie i inne uszkodzenia mechaniczne, a także lekka oraz wygodna do trzymania w dłoniach, nawet zabezpieczonych lateksową rękawiczką.

 

Rozpylacz do wody z logo to narzędzie ułatwiające wykonywanie czynności fryzjerskich, mających na celu kształtowanie fryzury, jak również korektę zastosowanego cięcia, szczególnie w obrębie grzywki, baków oraz niesfornych loków. Rozpylacz do wody można wykorzystać także do delikatnego zwilżania włosów, w celu szybszego i łatwiejszego ich modelowania przy pomocy okrągłej szczotki czy też suszarki z dyfuzorem.
Zalety używania produktu:
  • lekka butelka, na której można umieścić logo swojego salonu,
  • produkt łatwy do utrzymania w jednej dłoni,
  • końcówka rozpylacza nie zacina się oraz nie wymaga silnego naciskania,
  • produkt jest łatwy do utrzymania w czystości,
  • butelka jest odporna na stłuczenie oraz pękanie.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Produkt pakowany osobno. Rozpylacz nadaje się do profesjonalnych salonów fryzjerskich, choć może być również używany w domu, przez osoby używające najwyższej jakości akcesoriów fryzjerskich.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem