Maszynki do strzyżenia

Moser Li+Pro Mini 1884 Rose Gold, profesjonalna maszynka do strzyżenia z regulacją długości cięcia

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 747,00 PLN
Producent: Moser
Model: 9439
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 4015110019831
Opis produktu
Każdy salon fryzjerski powinien wykonywać usługi z zakresu fantazyjnego cięcia, jak również oryginalnego stylizowania włosów. Podstawowe narzędzie pracy fryzjera, to nożyczki, które, jak wiadomo, mają jednak ograniczone możliwości działania a z ich pomocą może być utrudnione wykonanie pewnego rodzaju fryzur, szczególnie tych bardzo awangardowych.

 

Moser Li+Pro Mini 1884 Rose Gold - profesjonalna maszynka do strzyżenia z regulacją długości cięcia, to sprzęt fryzjerski, który spełni oczekiwania profesjonalnego stylisty fryzur. Urządzenie posiada akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje dostarczenie prądu o stałej mocy, w trakcie wykonywania zabiegu strzyżenia włosów. Doskonałe ostrze tnące wykonane jest z najlepszej jakości stali nierdzewnej, która została zabezpieczona przed korodowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Ostrze Magic Blade II zapewnia perfekcyjne wykonanie każdego cięcia, nawet bardzo blisko skóry głowy, w odległości nie przekraczającej 0,7-3mm, bez ryzyka skaleczenia klienta. W zestawie znajduje się aż 6 nasadek o długościach: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm, 18mm i 25mm.

 

Maszynka do strzyżenia z regulacją długości cięcia, która po naładowaniu może pracować przez 75 minut, bez potrzeby podłączania jej do gniazdka elektrycznego. Ułatwia to wykonywanie działań fryzjerskich, zarówno w salonie, jak i w domu klienta. Stała kontrola prędkości silnika gwarantuje jego pracę bez niepotrzebnych przerw. Maszynka może być zasilana sieciowo. Czas ładowania wynosi tylko 45 minut. Ergonomiczny kształt maszynki gwarantuje, że nawet długotrwałe jej użytkowanie nie powoduje bólu nadgarstka u fryzjera.
Zalety używania produktu:
  • ostrza Magic Blade II ze stali nierdzewnej – 46 mm.
  • waga maszynki wynosi: 285 gram,
  • sprzęt łatwy w czyszczeniu,
  • szybka wymiana ostrza w systemie QUICK CHANGE pozwala na sprawną pracę każdego stylisty,
  • efektowny design.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się stacja ładująca, a także szczoteczka do czyszczenia sprzętu oraz olej do konserwacji ostrzy. Artykuł na 12 - miesięcznej gwarancji producenta.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem