Akcesoria

MOSER czerwony ręcznik frotte z wyszywanym logo 49x102cm

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 17,97 PLN
Producent: Moser
Model: 10631
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 0
Opis produktu
W każdym salonie fryzjerskim wykonywane jest mycie włosów. To czynność, która musi zostać zakończona dokładnym i delikatnym osuszeniem pasm, tak, aby nie uszkodzić cebulek i włókien mokrych włosów w trakcie ich pocierania oraz delikatnego wyciskania.

MOSER czerwony ręcznik frotte z wyszywanym logo 49x102cm, to akcesorium fryzjerskie, przeznaczone dla każdego salonu, który pragnie wyróżniać się na tle swojej konkurencji. Ręcznik został wykonany z najlepszej jakości bawełny frotte, która idealnie wchłania nadmiar wilgoci, nie wydzielając brzydkiego zapachu, jak również błyskawicznie schnie. Ręcznik posiada odpowiednie wymiary, które pozwalają na komfortowe owinięcie nim osuszanej głowy klientów salonu fryzjerskiego.

Ręcznik frotte z wyszywanym logo to pomoc dla każdego fryzjera, który pragnie szybko i bardzo delikatnie osuszyć włosy klienta, po zakończeniu procesu ich mycia czy nakładania odżywki i spłukiwania. Ręcznik może być wizytówką salonu fryzjerskiego, ponieważ możliwe jest umieszczenie na nim logo lub pełnego adresu firmy. Dodatkowo ręcznik ten może być również sygnowany przez konkretnego stylistę, zatrudnionego w danym salonie fryzur. Ręcznik jest łatwy do utrzymania w czystości, jak również nie ulega odbarwieniu czy zszarzeniu pod wpływem prania w środkach chemicznych.
Zalety używania produktu:
  • idealnie wchłania wodę i bardzo szybko schnie,
  • produkt łatwy do utrzymania w czystości,
  • przyjemna dla skóry, bardzo miękka w dotyku bawełna frotte,
  • ręcznik nie traci swojego pierwotnego fasonu, nawet po wielu praniach.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Produkt sprzedawany pojedynczo. Ręcznik frotte doskonale nadaje się do używania w salonach fryzjerskich.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem