0

Maszynki do strzyżenia

Moser 1888 Li+ Pro2 maszynka do włosów z inteligentnym wyświetlaczem

Moser 1888 Li+ Pro2 maszynka do włosów z inteligentnym wyświetlaczem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 743,25 PLN
Producent: Moser
Model: 9356
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN:
Opis produktu
Moser 1888 Li+ Pro2 to fenomenalna, w pełni i maksymalnie unowocześniona maszynka, posiadająca szereg funkcji, dzięki którym praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Stworzona została z niemiecką precyzją, dedykowana profesjonalistom pracującym w salonach fryzjerskich. Aż ciężko zliczyć udogodnienia, którymi została naszpikowana ta maszynka.

To profesjonalne cudo potrafi pracować w dwóch trybach: zarówno podłączona przewodem do źródła zasilania, jak również bezprzewodowo. Urządzenie posiada cichy, polaryzowany i komfortowy silnik, który jest sterowany mikroprocesorem, dzięki czemu pracuje ze stałą siłą cięcia, bez względu na stopień naładowania baterii, czy też stopnia trudności cięcia grubych i gęstych włosów.

Dzięki zwiększonej wydajności, urządzenie potrafi pracować na baterii litowo-jonowej do 120 minut, a za sprawą systemu szybkiego ładowania, kolejne, bezprzewodowe użycie maszynki jest możliwe po zaledwie 60minutach. Innowacyjne ostrza o szerokości 46mm, New Magic Blade II wykonane ze stali nierdzewnej wraz z powłoką chromową. Zostały oszlifowano diamentowo, dzięki czemu tną niezwykle precyzyjnie. Maszynka posiada system szybkiej wymiany ostrzy oraz regulacji wysokości cięcia z zakresem 0,7 do 3 mm.

Używanie tej maszynki, gwarantuje komfort odpowiedniej pielęgnacji i konserwowania maszynki, dzięki wskaźnikowi, który sygnalizuje potrzebę naoliwienia. Maszynka pracuje w trzech trybach, typowym – standardowym, szybkim – dla włosów trudnych, gęstych i grubych, oraz bardzo cichym, dla osób wrażliwych.

Do kompletu dołączone zostały nasadki: 3, 6, 9, 12, 18 i 25mm. Maszynka posiada również wygoda podstawkę do ładowania i przechowywania maszynki.

Rezultat:
  • wysoki komfort pracy zarówno dla profesjonalisty jak i dla klienta,
  • precyzja cięcia,
  • szybkość pracy,
  • dopasowanie trybu pracy do potrzeb,
  • bezprzewodowa oraz zasilana z przewodu, 
  • 120minut nieprzerwanej pracy,
  • 60minut do pełnego naładowania,
  • inteligentny wyświetlacz ułatwiający pracę.
Sposób użycia:
Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem