MoroccanOil

MoroccanOil Perfect Protect Termoochronna odżywka 225 ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 167,70 PLN
Producent: MoroccanOil
Model: 12250
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7290016664546
Opis produktu
Zabiegi termiczne, takie jak prostowanie czy kręcenie włosów to najpopularniejszy sposób na stworzenie fryzury. Niestety wysoka temperatura niszczy włosy, przez co stają się one przesuszone i mają skłonność do wypadania. Dlatego każda osoba, która często poddaje swoje kosmyki działaniom wysokiej temperatury, powinna zadbać o odpowiednią ich pielęgnację.

A najlepiej zrobić to za pomocą olejku arganowego, zwanego również „płynnym złotem”. Odżywka MoroccanOil Perfect Protect to jeden z najlepszej jakości kosmetyków z organicznym olejem arganowym na świecie. Oprócz głównego składnika aktywnego produkt zawiera również kompleks witamin. Oryginalne połączenie składników sprawia, że włosy szybciej się regenerują i stają odporne na uszkodzenia. Odżywka nie tylko chroni przed wysoką temperaturą (nawet do 230 stopni), ale także delikatnie utrwala włosy, nadając im blasku i miękkości. Można stosować ją zarówno na mokre, jak i na suche włosy.
Zalety stosowania Odżywki MoroccanOil Perfect Protect:
  • kompleksowe odżywienie i nawilżenie włosów;
  • szybsza regeneracja uszkodzeń;
  • ochrona przed wysoką temperaturą i innymi czynnikami zewnętrznymi;
  • lekkie utrwalenie fryzury;
  • zwiększona miękkość i blask
  • wzmocnienie kosmyków.
Sposób użycia:
Odżywkę rozprowadź na całej długości wilgotnych lub suchych włosów. Pozostaw do wyschnięcia. Następnie możesz przejść do stylizacji termicznej.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem