MoroccanOil

MoroccanOil Curl Control Mousse pianka do włosów kręconych 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 59,47 PLN
Producent: MoroccanOil
Model: 7282
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7290011521448
Opis produktu
Włosy lokowane, kręcone trudno ujarzmić i sprawić by wyglądały jak z okładki magazynu, bez odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji. Taki typ włosów ma tendencje do puszenia się, łamania, kruszenia. Poza pielęgnacyjnym aspektem, warto używać wysokiej jakości produktów stylizacyjnych.

MoroccanOil Curl Control Mousse pianka do włosów kręconych to pianka, która nie powoduje negatywnych skutków w jej stosowaniu, takich jak łamanie czy kruszenie. Pianka bardzo dobrze radzi sobie z niwelowaniem puchu, ujarzmia niesforne kosmyki. Podnosi ona kontrolę nad formowaniem loków i fal. Pięknie definiuje teksturę włosów, pomagac im uzyskać maksymalny skręt, podkreślając je. Produkt również utrwala fryzurę na wiele godzin, bez wpływu na panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz. Wspomaga procesy nawilżające, niwelując niechciane efekty wizualne związane z przesuszeniem. Pianka nie obciąża włosów, nie tworzy nieestetycznie wyglądającego oklapnięcia fryzury. Pianka wzbogacona o olejek arganowy nadaje miękkości, wygładza, nabłyszcza i nadaje naturalności stylizacji. Nie powoduje sklejania pasm.
Rezultat:
  • wydobywa skręt,
  • definiuje fale i loki,
  • niweluje puch,
  • nadaje naturalnego i lekkiego wyglądu fryzurze,
  • włosy zyskują sprężystość bez obciążenia,
  • nawilża, nabłyszcza i nie skleja,
  • nadaje jedwabistej miękkości.
Sposób użycia:
Stosować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Aplikować stosunkowo dużą ilość pianki, wgniatając ją we włosy w kierunku od końcówek po nasadę. Piankę można również aplikować w ciągu dnia w celu odświeżenia loków, zniwelowania puchu i nadania sprężystości fryzurze.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem