Styling Decode

Montibello Volume Boost, mocna pianka nadająca objętości, nawilża oraz chroni przed UV 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 8.3/10 (opinii: 3 )
Cena: 54,47 PLN
Producent: Montibello
Model: 5686
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8429525415120
Opis produktu

Nadająca fryzurze objętość pianka Montibello Decode Volume Boost Up natychmiastowo sprawi, że włosy będą wyglądały na gęstsze i grubsze. Mocne utrwalenie pozwoli stworzyć doskonałą fryzurę i trwale unieść pasma u nasady. Kosmetyk sprawdzi się przy każdym typie włosów. W swojej formule ma składniki nadające fryzurze elastyczność, żywice chroniące przed wilgocią w powietrzu, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV. Wzbogacona jest również o składniki nawilżające, podobne do tych naturalnie wytwarzanych w skórze, dzięki czemu pielęgnuje włosy i zapobiega ich przesuszeniu. To znakomity produkt, który pozwala na kreatywne wyrażenie swojego stylu, stworzony z myślą o profesjonalistach w salonach fryzjerskich.

Rezultat

Włosy zyskują większą objętość, są uniesione, wizualnie pogrubione i zagęszczone. Mocne utrwalenie pozwala tworzyć fryzury, które wytrzymają cały dzień. Pianka nadaje lśniące wykończenie, nawilża i pielęgnuje włosy.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Wetrzyj porcję pianki w wilgotne włosy, aby uzyskać pełną objętości fryzurę wysusz je z użyciem suszarki lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 12 Lipiec 2018 (10:03)
Profesjonalny kosmetyk.
Ocena: 5/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Środa, 6 Czerwiec 2018 (11:30)
Naprawdę bardzo mocna pianka. Dobrze mi się z nią stylizowało fryzurkę, ale wieczorem być może przez upał i wiatr włosy już były oklapnięte. Będę ją dalej testowała :) i nie skreślam tego produktu...może użyłam zbyt dużo :)
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Niedziela, 29 Październik 2017 (16:34)
Najlepsza pianka jaką miałam.

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem