Silaplex

Montibello SILAPLEX No2 regeneracja zniszczonych włosów 500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 325,00 PLN
Stara cena: 345,00 PLN
Producent: Montibello
Model: 5678
Status: niedostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8429525414086
Opis produktu

Silaplex No 2 Bond Restorer to drugi etap kuracji wzmacniającej włosy i zapobiegającej ich łamaniu. Ten rewolucyjny system chroni i odbudowuje strukturę pasm już podczas zabiegu chemicznego, nie dopuszczając do zniszczeń. Nawet osłabione włosy mogą być bezpiecznie poddawane farbowaniu, rozjaśnianiu czy trwałej ondulacji, a po zabiegu z zastosowaniem Silaplex staną się nawet zdrowsze i mocniejsze. Silaplex No 2 to preparat do stosowania po zmyciu mieszanki, który wzmacnia i utrwala działanie No 1. Zawiera w swoim składzie argininę, jeden z aminokwasów budulcowych włosa, Silaminę K, chroniącą i wzmacniającą wiązania cząsteczkowe wewnątrz włosów oraz trójglicerydy S, których trójwymiarowa struktura działa jak tarcza i zatrzymuje wewnątrz cząsteczki argininy.

Rezultat

Po zabiegu z użyciem Silaplex włosy są mocne, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie łamią się, są odbudowane, odzyskują witalność i siłę. Preparat zamyka łuski włosowe, zapewniając gładkość i wspaniały blask.

Sposób użycia:

Stosuj po zabiegu chemicznym z użyciem Silaplex No 1. Na dokładnie spłukane, umyte szamponem włosy nanieś Silaplex No 2 – użyj dwukrotnie większej ilości produktu niż dodanego do mieszanki we wcześniejszym kroku. Rozprowadź równomiernie na całej długości, pozostaw na 5-10 minut, następnie spłucz. Wzmocnienie i przedłużenie efektu oraz piękne włosy zapewni odżywka Silaplex No 3 do stosowania w domu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem