Silaplex

Montibello SILAPLEX KIT Kompletny zestaw do wzmacniania włosów No1+2xNo2 3x500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 827,00 PLN
Stara cena: 1 147,00 PLN
Producent: Montibello
Model: 5679
Status: niedostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 8429525414109
Opis produktu

Silaplex to rewolucja w zabiegach fryzjerskich. System trzech produktów odbudowuje i wzmacnia włosy, zaczynając już podczas koloryzacji, rozjaśniania czy trwałej. Dzięki temu nawet na włosach zniszczonych i osłabionych możesz uzyskać wymarzony kolor, skręt czy trwałe prostowanie. Następny niezbędny krok to stabilizacja i wzmocnienie efektu poprzez maskę po zabiegu chemicznym. Ten rewolucyjny system zawiera składniki, które wzmacniają i przywracają wiązania molekularne wewnątrz włosów. Silamina K wzmacnia i chroni ich strukturę. Arginina to aminokwas stanowiący jeden z naturalnych budulców włókien włosowych. Trójglicerydy S zatrzymują substancje budulcowe wewnątrz nich, tworzą barierę ochronną, wspomagają nawilżenie włosów, by były miękkie i elastyczne.

Rezultat

Włosy po zabiegach chemicznych są zdrowsze niż przed ich przeprowadzeniem. Nie łamią się i nie kruszą, są mocne, lśniące i miękkie.

Sposób użycia:

Silaplex No 1 Bond Reinforcer – należy dodać w odpowiednich proporcjach bezpośrednio do mieszanki farbującej, rozjaśniającej czy płynu do ondulacji.

Silaplex No 2 Bond Restorer – do stosowania bezpośrednio po zabiegu. Działa jak maska, stabilizuje i wzmacnia efekt.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem